Мэри Попкинс• 22 июля 2024

Чи може випасти молочний зуб уві сні?

В доньки сильно хитається молочний зуб, вже ось-ось випаде, аж виліз вверх з ряду. Трохи переживаю, чи не може він уві сні вночі випасти? Чи не може дитина подавитися ним?
P.S.Це перший зуб, який має випасти.
Гидроусилитель руля• 22 июля 2024
Таке рідко стається. Здебільшого він випадає коли дитина їсть кусає щось. Нічого страшного. Якщо сильно боїтеся вирвіть зуб самі.

КрестьянинДиор• 22 июля 2024
Моя дитина також переживала через це, пояснила що можна його покрутити і він випаде, то ходила крутила цілий день, випав - щастя було ))))
Ангел-предохранитель• 22 июля 2024
Да, может выпасть, проходили. Подавиться нет, размер не тот, а вот проглотить - да
Патріотка з дивану• 22 июля 2024
У меня дети боялись проглотит зуб, если выпадет ночью. Поэтому, по возможности, мы выдергивали их до сна, если очень шатались. Но как-то ребенок проснулся, а зуба нет. Ну, думаю, если проглотил, ничего страшного, выйдет потом. Но нашли его в постели )))