Марафетчица• 23 июля 2024

Відстрочка

Доброго дня. Чоловік подав документи на відстрочку. Батьки інваліди 2 групи. Написано у мсек що потребують догляду та є лкк. Подали все у тцк. Кажуть , що не хватає довідок. Питання, чи потрібно оформлювати опекунсто на них ? Документи подавали такі , копії паспортів, довідки лкк та мсек, свідоцтво про народження, заяву від батьків, що вони хочуть , щоб саме він їх доглядав. Єдиний син.
Хочу на Балі• 23 июля 2024
Пусть муж узнает, чего не хватает. Откуда нам знать...
Поліпривіт всім• 23 июля 2024
Пусть муж спросит у них чего именно не хватает. И нам напишите))
Яйцеголовая• 23 июля 2024
Треба дізнатись що саме не вистачає
Бо по закону повинні все вже зробити, але маємо шо маємо, у кожного тцк свої бляха документи)))
Яйцеголовая• 23 июля 2024
Спільна прописка ще
Мамзелькіна• 23 июля 2024
Прописка і довідка від комісії, яка підтвердить спільне проживання і догляд
автор Марафетчица • 23 июля 2024
Ответ дляМамзелькіна
А що це за комісія ?
Мурзилка• 23 июля 2024
Ответ дляМарафетчица
А що це за комісія ?
Мабуть з соцзахисту.
автор Марафетчица • 23 июля 2024
Ответ дляМурзилка
Мабуть з соцзахисту.
Або селищної ради по місцю проживання.