Несемо світло разом• 23 июля 2024

Як ви відноситесь до жінок, які сплять з одруженими чоловіками?

Безлім на все• 23 июля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
А как вы относитесь к женатым мужчинам,обманывающих жену ?
До речі, жодного разу таке питання тут не ставили
ПуГоФФка• 23 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Яку родину вона руйнує? Де чоловік гуляє?

Напаркуа вона потрібна, така родина?

І вони яраз гарно ахані, то дружини вічно недотр@хані
Яке діло чужої жінки, яка там родина? Якщо двоє людей досі в шлюбі, знаить їх обох влаштовує. Гарно вони ахані? А таки є чим пишатись)))
ПуГоФФка• 23 июля 2024
Ответ дляKsusci
Ви одна з небагатьох тут жінок, які мають ще поняття по людськи. Зазвичай всі кричать про те, що коханки білі і пухнасті і сплять з ким хочуть. А про таке поняття як мораль і бризгливість елементрана мало хто знає.
Я також вважаю, що жінка яка може зваблювати і цілеспрямовано йти у стосунки з одруженим, лазити по соц мережах його дружини, дивитись фото, паралельно виставляти у своїх соц мережах фото в білизні і писати йому ночами, на роботі фліртувати з його другом щоб виккоикати ревнощі , то такі жінки взагалі страшні люди.
Вони підуть в будь якій ситуації по головах.
Я життя прожила і багато бачила. Бачила які страшні бувають бумеранги і як потім отримавши від долі те саме, люди дивуються, за що їм. Не рий іншому яму, все просто.
Весела моль• 23 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Ну так все правильно - яке їй діло до вашої родини? Їй чоловік подобається - вона з ним заводить стосунки.
Родина їй нецікава. То най дружина вирішує, влаштовує її така ’родина’ чи вона розлучиться.
Лиса Патрикевна• 23 июля 2024
Если честно, никак не отношусь. Это их дело и их жизнь, как они ею распоряжается. Плохо отношусь к тем, что намеренно пытается охмурить женатого мужчину, это да, плохо и нечестно. Но вот мне недавно очень активно навязывался один женатый мужчина. Ладно, мне он не нужен, но если бы я хотела секса (а я долго одна) - почему меня должна интересовать его жена? у меня нет перед ней обязательств, пусть если что со своего мужа спрашивает, почему он пристал как банный лист к другой женщине. А от самого мужика мне противно, уверял меня, что будет разводиться, а сам как только я его послала, одел обратно обручальное кольцо.
ПуГоФФка• 23 июля 2024
Ответ дляВесела моль
То дружини так і роблять. А якщо дружині чоловік теж подобається, чому вона має нормально ставитися до тої, що хоче собі те, що подобається їй? І до речі, заводити стосунки з вашим чоловіком можна?
Весела моль• 23 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Ну якщо і далі подобається, то така її доля, терпіти кобеліну) То ж її власний вибір
ПуГоФФка• 23 июля 2024
Кому там смішно, щодо бумерангів. Померла рідна тітка і її онука, все життя була з одруженим, перед тим, як все сталося, їздила до ворожки, їй там сказали, покинути коханця. І схожих випадків не один знаю.
ПуГоФФка• 23 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Кобелін терплять з різних причин, для дружини то хоч звична кобеліна, а для коханки ще й чужа. Жінки часто не знають, що воно козел, вірять, коханки ж знають, що блядун і брехун, але їм норм. Як там щодо вашого чоловіка, з ним можна знайомитися, гуляти?
Яичница с беконом• 23 июля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
то тільки в кіно, як показують вінчання в протестантській церкві.
Навіть у православному обряді вінчання нема ніяких клятв
і тим більше в цивільній церемонії
Це ж неправду Ви кажете. Брала шлюб 5 років тому, ЗУ, грекокатолицька церква. Була обітниця (стандартні слова, як для цього обряду, які ми з чоловіком казалаи, його варіант відповідно трішечки відрізнявся. ’Я, (ім’я………………..), беру тебе,(ім’я………………….), за чоловіка, і обіцяю тобі любов, вірність, чесність, і послух подружній, і що не залишу тебе аж до смерті.’ В нього те саме, тільки крім послух подружній (ох вже ці патріархальні устої, що чоловік всьому голова і жінка його має слухати).
Техпаспорт на медузу• 23 июля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
В православній немає клятв.
ПуГоФФка• 23 июля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
В православній немає клятв.
Є. Я вінчана і клятви приносили з покійним чоловіком.
Вумна вутка• 23 июля 2024
Хотіла написати, що я до них не відношусь, але згадала, що відношусь :))
В студентські роки закохалася в свого однолітка. Ну я тоді й подумати не могла, що він одружений. Але, чесно кажучи, по одруженнісь знала вже до сексу. Але було почих. 20 років, які там роздуми про наслідки і думки про інших людей при такій закоханості. Позустрічались трохи і розійшлися мирно :)
Сиреневая цапля• 23 июля 2024
Я не отношусь к этим женщинам и слава Богу.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 июля 2024
не судите, да не судимы будете))
Гола з конопель• 23 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
А если она нарвалась на женатого?
Не потрібно стрибати у койку на першому побаченні, можна честно спитати у чоловіка, чому ні?
іронічна антитеза• 23 июля 2024
Ответ дляВесела моль

Напаркуа вона потрібна, така родина?

Такую!Но куда ж таким серым молям веселящимся понять?Нечем там думать.
У многих мужчин потом вопрос-напуркуа та бл@дь одноразовая.,именно они недотр@х@нные,лазят по чужим кроватям.
Гола з конопель• 23 июля 2024
Ответ дляСон і дрімота
А где барский стол? Там хреново видно готовят, что барин на стороне подъедает
Нє, то кобель, не перекладайте з хворої голови на здорову, чи ви у своїй сім´ї так весь час робите, усю провину за всі негаразди на жінку перекладаєте?
Гола з конопель• 23 июля 2024
Ответ дляСон і дрімота
Бойтесь нас
Кого? Шалав, роздвигаючих ноги усім?
Сон і дрімота• 23 июля 2024
Ответ дляГола з конопель
Кого? Шалав, роздвигаючих ноги усім?
Кусь)
Гола з конопель• 23 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Про то, что мой первый мужчина женат - да, не знала (до поры до времени)
А ви намагались хоч спитати ротом?
іронічна антитеза• 23 июля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ну вот и доказательства,что все это одноразово,раз кольцо одел,никто из семьи не собирался уходить.Но нравится же некоторым хоть и в такой роли быть.Такие сами себя не ценят,какое у других может быть отношение к таким?
Гола з конопель• 23 июля 2024
Ответ дляСон і дрімота
Сочувствую

А почему такая ненависть к любовницам?
Це не ненависть це огида
Гола з конопель• 23 июля 2024
Ответ дляСон і дрімота
Но большинство из них любят таки красивую фигуру тоже.

У меня на глазах семья распалась. Жена после родов удвоилась и ее все устраивало

Теперь не устраивает но уже поздно))
А вам так весело від цього
Залізна тьотя• 23 июля 2024
Нормально, ця ж жінка не силою того біднесенького чоловіка змушувала
СКИБИДЫШь• 23 июля 2024
Ответ дляГола з конопель
А ви намагались хоч спитати ротом?
Я не спрашивала, женат ли он. Спросила, был ли он женат, и есть ли у него дети. Он врал, что никогда не был женат, и ему не довелось стать отцом
СКИБИДЫШь• 23 июля 2024
Ответ дляГола з конопель
А он прям так честно ответит
іронічна антитеза• 23 июля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Хватит подменять понятия.Ноги добровольно раздвинула!А могла бы и не дать свою дырку.А искать бомжа неженатого.Но то ж лирика,только он кобель.
СКИБИДЫШь• 23 июля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
А если она не знала, что он женат?
іронічна антитеза• 23 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
А если она не знала, что он женат?
Большинство знают ,ну или не хотят знать.
Не все такие дурочки,в этом деле они прохаванные,как и в том,как и чем привязать мужчину.