кураГАЛЯ• 23 июля 2024
Ситуація з квартирантами
Пара хотіла зняти квартиру на 2 місяці. Написали мені що хочуть заселитися через 3 дні, скинули завдаток 1000 грн., я їх чекала, зняла всі оголошення, відмінила рекламу , відмовляла клієнтам. Пара заселилася, заплатили за 2 місяці наперед. Я поїхала в інше місто. Через 2 дні зателефонували що не хочуть залишатися, шукають іншу квартиру і виселяються. Питання: скільки віддати людям грошей? Досвідчені люди підскажіть:)
Пампушечка• 23 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Без причины так резко не выезжают. И причину вы знаете. Просто хотите быть белой и пушистой, и роль жертвы обманутой квартирантами вам нравится, потому и не пишите причину резкого выезда.
Ви б спочатку читали уважніше, перед тим як робити свої такі висновки 🤦🏻♀️