Уходя дверю не хлопать• Изменено 24 июля 2024
А вы выедете, если зимой будет опа со светом?
Сразу скажу: мы выезжали с детьми на год в ЕС, вернулись к семье. Но не в родной город, а в центральную часть страны, то есть арендуем жилье. В этом городе проблемы с недвижкой, многие сюда перебрались. А учитывая, что у нас ещё и собака есть, поменять квартиру легко не получится. Уже прощупывала этот вариант. Сейчас живём на 12 этаже. И при отключении света воды нет.
Кто в аналогичной ситуации, вы морально готовитесь к тому, что, возможно, придется выезжать зимой куда-то? Да, без мужа. Да, в непростые условия, потому что особо нас уже нигде не ждут. Или не думаете вообще об отъезде, считая, что вместе можно все преодолеть?
Результат:
вже голосів:
367 (54.05%)
Буду дома с мужем
209 (30.78%)
Тыц
103 (15.17%)
Думаю о выезде с детьми
Модные мальчишки• 24 июля 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
У вас дети есть? Жить в глуши классно тем, кто работает удаленно, есть машина на случай форс-мажора и не надо думать, как организовать детям учебу в школе и кружки/секции
А кто говорит, что частный дом это глушь? Например, у меня дом - полностью автономен, 7 минут пешком до города, остановки, магазины, заправки и школы, соответственно, кружки тоже. Хорошая транспортная развязка, несколько рынков. В селе асфальт. В доме - своя вода (скважина), свет есть всегда (умный дом). Никогда не считала, что в глуши живу)
Модные мальчишки• 24 июля 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ищу, но очень проблематично. Плюс, это дорого. Тут рынок поделен между риелторами. Надо выложить сразу за 2 мес и 75 процентов от месячной аренды риелтору. А, и просмотры тоже платные, 150 грн. От собственника почти нереально найти, каждый день мониторы ФБ и ОЛХ
Охренеть! Извините за французский. А от собственника нет объявлений?
Модные мальчишки• 24 июля 2024
Ответ дляfotolampa2011
Бляха, люди роблять прям трагедію
Що краще?
Кинути чоловіка, тинятися приблудами по лагерях, діти без школи чи якої школи - хтось думає про те взагалі дітей туди сюди, тупо всрати півроку без роботи розвитку, чи накупити всякого гівна і перебути пару міс тут?
Що краще?
По каким лагерям? Снимается жилье, есть такое понятие, как дистанционное обучение - учись в любое удобное время в любом часовом поясе. Не вижу проблем. Тем более, мой ребенок именно так и учился. Это удобно. И да, если есть возможность выехать и побыть с ребенком полгода в тихом, спокойном месте без ракет, обстрелов и треша с электрикой и водой, - лучше выехать.
Ответ дляТишком_нишком
Буду сидіти до останнього,скільки можна буде терпіти. Но мені є куди їхати, добу в дорозі і я з дітьми у добрих друзів в Румунії. Ми так до них катались 22-23 рік.
А я боюся, що не приймуть родичі в Румунії, які вже і квартиру купили там з початку війни.
Alexsandra• 25 июля 2024
Ответ дляВишніВишні
Дивіться в інеті
Можна приїхати на місце, у сільраді поцікавитися, у магазинах
Будинки різні і ціни різні,
Багато занедбаних, в які потрібно вкладатися,
У нас по вулиці ділянки під забудову, другий ряд вулиці, бачила в інеті ціну щось біля 200 тис грн за 25 соток
Завтра скину у приват тел, по сусідству продавалася хата, доглянута, можна вже жити, але комунікації на вулиці
Кажуть, що 15 тис у.о хочуть, але там 70 соток землі
На ціну суттєво впливає і розмір земельної ділянки
Ми собі ще купили занедбану цегляну хату по вулиці за 6 тис.у.о. , 70 соток, будівельники оцінили, що є сенс вкладати, прикинули, що вкласти треба ще хоча б 10 тис у.о., щоб можна починати там жити з комфортом
Будинки різні і ціни різні,
Дуже дякую за відповідь!
Гарного дня
Апель-синка• 25 июля 2024
Ответ длякнопкодав
Ну так зарплата позволяет купить всякие прибамбасы для света, а кто на 15000 работает, фиг блюэтти купит
А знаете, сколько стоит ’прибамбас’, который будет держать без света насосы, которые воду всему дому качать будут? От 500 тыс.
Ответ дляКлин_Кляйн
замкнене коло насправді
якщо глуш наповниться людьми, то і умови з´являться, а так розкішні місця перетворюються на пустку від якихось надуманих страхів
я в ’глухому’ селі, 54 км до межі києва, за обуховим, населення вже менше 1000, з яких пенсіонери переважно
стоїть величезна школа, в яку на наступний навчальний рік 9 учнів у перший клас з 5 сіл, цей навчальний рік ще було 11 класів, далі говорять про закриття
село газифіковане, є приміщення лікарні з медсестрою, раз на тиждень лікар, але.....
чорнозем, простори, ніяких заторів, інтернет оптика, у кожному дворі криниця або свердловина, вода своя, майже скрізь вуличне освітлення
широчезні вулиці
до райцентру 20 км, без заторів лічені хвилини доїхати
у сусідньому селі ще є школа мистецтв з смішними цінами за ті кружки/секції
а жити немає кому..... люди, де ви?
я не розумію, в чому задоволення сидіти одне в одного на голові у тісноті.....
широчезні вулиці
а жити немає кому..... люди, де ви?
а є в вашому оцьому селі де людям працювати ,і щоб нормальні зарплати були?
ВишніВишні• 28 июля 2024
Ответ дляЕленнн
Я працюю дистанційно з оформленням, відпустками, білою зп, майже під 1000 у.о.
Оптичний інет розширює можливості
Я ж кажу, що замкнене коло, було б більше людей, то було б і більше різної зайнятості на місці
Оптичний інет розширює можливості
Ответ дляВишніВишні
Оптичний інет розширює можливості
та з вами зрозуміло(ми також так працюємо) , я про інших жителів села. Зазвичай,багато людей просто тупо ходять на роботу.., і якщо працювати немає де,то люди і виїзджають туди,де можуть нормально жити.
ВишніВишні• 28 июля 2024
Ответ дляЕленнн
Ну тут не останню роль грає влада, яка навмисно робить все, щоб люди звідси розбігалися
Скільки було варіантів на створення робочих місць, а сволота не дає і крапка
ВишніВишні• 29 июля 2024
Ответ дляЕленнн
ну вибачайте,люди владу самі собі вибрали.. хто їм доктор?
Та влада у нас вже сама себе обирає, люди для масовки більше
Я тут по місцю надивилася цього обирання - без коментарів, спробуй не за вказаного проголосуй, а так, звичайно, все чесно і прозоро.....