Невидимка• Изменено 24 июля 2024
Про що ви мріяли в юності?
Як хотіли прожити життя? Ким мріяли стати? Чи вдалося здійснити мрії?
Бокс-орун• 24 июля 2024
Не вдалось . Хотіла бути хірургом і жити десь поблизу моря . Стосовно поблизу моря ще реально здійснити )
Сумчатая кошка• 24 июля 2024
Хотіла бути вчителем - здійснилось. Вивчилась на диплом з відзнакою. Але вибір професії був хибним. Моя нервова система того не витримує. Після декрету краще в АТБ на касу піду...
ЗдесяЯ• 24 июля 2024
Хотіла жити в місті, побувати в багатьох країнах, мати житло з гарним видом - все здійснилося)
Невидимка
• 24 июля 2024
Ответ дляtarveldy
Поспати, досі проблема
Мрія вашої юності - поспати? Серйозно?)
Невидимка
• 24 июля 2024
Ответ дляБокс-орун
А ким стали?
Большой секретик• 24 июля 2024
До того, как начала встречаться с теперь уже бывшим мужем - о серьезных отношениях. После начала отношений - о том, что в будущем мы создадим семью, и у нас появится ребенок
Бокс-орун• 24 июля 2024
Ответ дляНевидимка
А ким стали?
Та ніким, маю свою маленьку справу: магазини одягу . Освіта економічна , хоча саме по освіті ні дня не працювала. А так були різні професії : від водія до бухгалтера . Медицину по цей день вивчаю і мені дуже цікаво ,як і раніше
Карамелька• 24 июля 2024
Я мріяла про мир у всьому світі, про те, щоб була справедливість, щоб не було зла та заздрості. Я мріяла, щоб у світі панувала любов, доброта.
Невидимка
• 24 июля 2024
Ответ дляКарамелька
А особисто для себе?..
Невидимка
• 24 июля 2024
Ответ дляtarveldy
Так, я працювала по 16 годин, відпочинок був на навчання, мрій не було, була ціль, потім інша, потім ще інша
Мрія з´явилася пізніше, набагато пізніше
Працювали в шкільні роки? А ким?
Карамелька• 24 июля 2024
Ответ дляНевидимка
А особисто для себе?..
Про сім´ю, дітей, свою справу, про свій будинок з красивим садом.
Malificenta_• 24 июля 2024
Добре що спитали про юність а не дитинство🤣 мріяла стати або педіатром або психологом, не змогла здійснити мрію, батьки змусили поступити куди хотіли вони
Malificenta_• 24 июля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Оооо повірте, краще вже певне вчителем ніж в атб на касу... Ну мені так здається
Невидимка
• 24 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Я теж мріяла стати психологом. Щоб допомагати іншим підліткам, у кого проблеми, робити їх житя кращим. Але стала дизайнером бо було легше поступити на бюджет
Malificenta_• 24 июля 2024
Ответ дляНевидимка
У мене дочка мріє стати дизайнером одягу. Але це далеко, плюс у нас наразі великі складнощі з грошима тому вибирали з того що поближче. Пропонувала їй стати технічним дизайнером, відмовилась і пішла там де пішли більшість однокласників, на кухаря😁