useruseruser• 24 июля 2024

Як люди без знання іноземної мови за кордоном шукають собі роботу?

Наприклад,Німеччина.
Bombastic• 24 июля 2024
Вчать і адаптуються якомога скоріше

автор useruseruser • 24 июля 2024
Ответ дляBombastic
Вчать і адаптуються якомога скоріше
Ого,я англійську за 11 років незмогла вивчити в школі,а вони за тиждень чи за місяь можуть.
Ananasprotivogaz• 24 июля 2024
Идут на завод
автор useruseruser • 24 июля 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
Идут на завод
Мда(бідні люди((((
Bombastic• 24 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Чому тиждень місяць. Я в 40 у Британії почала вчити. За пів року вже більш менш розуміла.
Allemagne• 24 июля 2024
Большинство не ищет, а соглашается на то, что есть.
Модные мальчишки• 24 июля 2024
Наприклад, шукають українську церкву. Комьюніті допомагає. Ви там якийсь час волонтерите, а потім вас влаштовують на роботу. Ну і підтримка буде і купа знайомств і все підкажуть і за ручку поводять, де треба.

Миззери• 24 июля 2024
В Германии труднее , Польша проще гораздо
Сыну достаточно английского разговорного -польский не учит
Eva030330• 24 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Поверьте, таких людей в нашей стране очень много.
И тем более у людей у германии больше мотивации выучить язык, чем у школьников.
А мотивация это основа.
автор useruseruser • 24 июля 2024
Ответ дляBombastic
Тому що ви спілкувалися з носіями мови,або і до цього непогано володіли.
автор useruseruser • 24 июля 2024
Ответ дляEva030330
А мотивация это основа.
Да,без языка там никуда.Ну я вообще не представляю,как можно жить в стране не зная язык,это ужасно трудно и депрнссивно
Модные мальчишки• 24 июля 2024
Знайомий так через церкву отримав безкоштовні квитки, будинок включно з виделками-ложками, в той час як інші заїжджали в пусті помешкання і все з нуля треба було купувати. Потім церква влаштувала його на роботу. Зараз в людини 3 автівки, будинок, отримав підвищення, вже керівник.
Bombastic• 24 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Ні, я вчила до 4-5 годин щодня.
Вночі, вранці в туалеті. До цього був шкільний рівень з перервою 20 років. Тобто ноль
автор useruseruser • 24 июля 2024
Ответ дляМиззери
В Польше проще.Они,по-моему и украинский понимают.
автор useruseruser • 24 июля 2024
Ответ дляBombastic
Ні, я вчила до 4-5 годин щодня.
Оце у вас витримка.
Модные мальчишки• 24 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Я теж не могла за 11 років вивчити англійську в школі. Тут почала говорити вже через 3 місяці. Програми інакше побудовані.
Bombastic• 24 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Оце у вас витримка.
Не витримка, а необхідність
З донькою
Варіантів не було
Eva030330• 24 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Моя подруга там уже 2,5 года.
До сих пор не выучила.
Для меня это странно.
Сказать что она страдает от этого? Да, страдает, потому что нифига никогда непонятно.
Устроилась работать уборщиком в больницу.
автор useruseruser • 24 июля 2024
Ответ дляBombastic
Не витримка, а необхідність
З донькою
Варіантів не було
Ви дуже сильна жінка

Bombastic• 24 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Ви дуже сильна жінка
Таких як я мільйон
автор useruseruser • 24 июля 2024
Ответ дляEva030330
Моя подруга там уже 2,5 года.
До сих пор не выучила.
Для меня это странно.
Сочувствкю я ей.Может ей больше даются математические науки,нежели лингвистика.
автор useruseruser • 24 июля 2024
Ответ дляBombastic
Таких як я мільйон
Може й так
lisulya• 24 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Ну что Вы равняете разговоры на уроке ’Ху из он дьюти тудей’ и общение с носителями в среде?
Eva030330• 24 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Скорее просто депрессия и нежелание познавать что-то новое.
Миззери• 24 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Да, в большинстве и ты их даже если не говоришь то можешь понять худо-бедно
автор useruseruser • 24 июля 2024
Ответ дляlisulya
Ну прочтите,тут в моём посте пишут что женщина за три года не смогла язык выучить и устроилась уборщиком в больницу за копейки(((((
автор useruseruser • 24 июля 2024
Ответ дляEva030330
Всеравно я ей сочувствую(
WomAnn• 24 июля 2024
Вчать мову. Як ще
автор useruseruser • 24 июля 2024
Ответ дляWomAnn
Вчать мову. Як ще
Поки її вивчиш треба в цей час якось жити.
WomAnn• 24 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
До чого тут тиждень чи два. Третій рік війна. Спочатку роботи прості, потім з урахуванням мови. В Німеччині є соціал для адаптації. Що ще вам пояснити?