Наприклад,Німеччина.
Ответ дляBombastic
Вчать і адаптуються якомога скоріше
Ого,я англійську за 11 років незмогла вивчити в школі,а вони за тиждень чи за місяь можуть.
Ответ дляAnanasprotivogaz
Идут на завод
Мда(бідні люди((((
Модные мальчишки• 24 июля 2024
Наприклад, шукають українську церкву. Комьюніті допомагає. Ви там якийсь час волонтерите, а потім вас влаштовують на роботу. Ну і підтримка буде і купа знайомств і все підкажуть і за ручку поводять, де треба.
Ответ дляBombastic
Чому тиждень місяць. Я в 40 у Британії почала вчити. За пів року вже більш менш розуміла.
Тому що ви спілкувалися з носіями мови,або і до цього непогано володіли.
Ответ дляEva030330
Поверьте, таких людей в нашей стране очень много.
И тем более у людей у германии больше мотивации выучить язык, чем у школьников.
А мотивация это основа.
Да,без языка там никуда.Ну я вообще не представляю,как можно жить в стране не зная язык,это ужасно трудно и депрнссивно
Модные мальчишки• 24 июля 2024
Знайомий так через церкву отримав безкоштовні квитки, будинок включно з виделками-ложками, в той час як інші заїжджали в пусті помешкання і все з нуля треба було купувати. Потім церква влаштувала його на роботу. Зараз в людини 3 автівки, будинок, отримав підвищення, вже керівник.
Ответ дляМиззери
В Германии труднее , Польша проще гораздо
Сыну достаточно английского разговорного -польский не учит
В Польше проще.Они,по-моему и украинский понимают.
Ответ дляBombastic
Ні, я вчила до 4-5 годин щодня.
Вночі, вранці в туалеті. До цього був шкільний рівень з перервою 20 років. Тобто ноль
Оце у вас витримка.
Модные мальчишки• 24 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Я теж не могла за 11 років вивчити англійську в школі. Тут почала говорити вже через 3 місяці. Програми інакше побудовані.
Ответ дляuseruseruser
Моя подруга там уже 2,5 года.
До сих пор не выучила.
Для меня это странно.
Сказать что она страдает от этого? Да, страдает, потому что нифига никогда непонятно.
Устроилась работать уборщиком в больницу.
До сих пор не выучила.
Для меня это странно.
Ответ дляBombastic
Не витримка, а необхідність
З донькою
Варіантів не було
З донькою
Варіантів не було
Ви дуже сильна жінка
Ответ дляEva030330
Моя подруга там уже 2,5 года.
До сих пор не выучила.
Для меня это странно.
До сих пор не выучила.
Для меня это странно.
Сочувствкю я ей.Может ей больше даются математические науки,нежели лингвистика.
Ответ дляlisulya
Ну что Вы равняете разговоры на уроке ’Ху из он дьюти тудей’ и общение с носителями в среде?
Ну прочтите,тут в моём посте пишут что женщина за три года не смогла язык выучить и устроилась уборщиком в больницу за копейки(((((
Ответ дляEva030330
Скорее просто депрессия и нежелание познавать что-то новое.
Всеравно я ей сочувствую(
Ответ дляWomAnn
Вчать мову. Як ще
Поки її вивчиш треба в цей час якось жити.