всемВсёИмного• 25 июля 2024

Сильна обструкція у дитини 8 років. Чую в бронхах свист

Пару днів була температура, а тепер ось таке.
Не може відкашлять. Зробила інгаляцію пульмікортом, заснула, але не відкашляла. Не було такого декілька років.
Розгубилася я геть.
Гуру троллинга• 25 июля 2024
К врачу срочно, какие еще варианты

КротоТо• 25 июля 2024
До лікаря
Одні думки• 25 июля 2024
Одной ингаляции мало.
Назначают 2-3 раза в день.
Беродуал ещё
автор всемВсёИмного • 25 июля 2024
Ответ дляГуру троллинга
К врачу срочно, какие еще варианты
Дякую! Чекаю прийом.
Не можу зібратися до купи.
Попадалочка• 25 июля 2024
Нам спочатку назначали беродуал(він розширяє просвіту бронхів), а вже потім пульмікорт. Але такі препарати має назначати дитині виключно лікар, бо пульмікорт це гормон. Не лякаю, але мою дитину з таким станом завжди госпіталізували, бо сатурація була трохи нижче норми
Млинець Мій• 25 июля 2024
Коли в сина була обструкція, то йому назначали беродуал+пульмікор (спочатку беродуал через небулайзер, через певний час пульмікор), а інша педіатр сказала, що доцільніше було б назначити вентолін.
роичка• 25 июля 2024
Ответ дляМлинець Мій
нам беродуал теж краще підходив. Така ж схема, після нього пульмікорт. Беродуал в краплях можна довго зберігати і використовувати коли потрібно, вентолін має короткий термін зберігання, тому беродуал завжди був під рукою і спасав сина. Пройшло вже років 5 і забули про ті обструкції, хоча до того був кошмар.
Телячі ніжноСті• 25 июля 2024
Сыну назначали вен один и пульмикорт в таком случае. Но к врачу обязательно. В итоге после 5 дней ингаляций переслали кровь и назначили антибиотик