Сегодня не целуюсь• 25 июля 2024
Люди що живуть в селі коли відпочивають?
Якщо працюють і мають город та ще хоч якесь господарство? Як знаходять час на відпочинок? Чи весь сезон з ранку до вечора в справах?
Йосип_молодий• 25 июля 2024
Ответ дляМуууумие
Хто ж зимою дрова коле?)))
Стірка навіть на нашому забитому хуторі не проблема - стіралки і сушки (да хоч на чердаку) є у всіх.
Мені легше, бо працюю дистанційно, а от іншим за щастя, якщо роботу мають...їздять.
А коли дрова рубають? В нас якраз зимою їх заготовляють.
Ответ дляЙосип_молодий
І ще в лісі дрова заготовили, гній повідкидали і можна спати.
Згадую свою тітку в селі - то спала короткими проміжками. Працювала завклубом, то в суботу на роботу йшла в 10 год вечора, клуб закривала в час, а в 5 вставала корову доїти, виганяти на пашу і піч розтоплювати. Потім з годинку спала. Потім їсти родині зготувати, їсти тваринам, всіх покормити.
Я згадала оцей випуск, таймінг 3.35
Сегодня не целуюсь
• 25 июля 2024
Ответ дляМуууумие
Я живу в селі, але животіни в мене нема. Є город, з якого потрібно збирати урожай і періодично солити/консервувати.
Та я не сильно парюсь бур´янами на городі, бо завдяки їм у мене помідори, перці, зелень і цибулю не висужило спекою і не побило градом)
нічого собі, і від бур´яна користь)
Єдина Країна• 25 июля 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
у меня в селе одни бабушка и дедушка - ну очень худые. Вторые - очень толстые. Работы и хозяйства одинаково было
Я в целом считаю, что генетика и пищевые привычки играют главную роль в плане фигуры.
Но фактор регулярной физической нагрузки немаловажен. Жаль, эффект не совсем как от спортзала. Тут и спина ’горбом’ качается, и руки артритом крутит (у тех, кто к этому склонен).
Муууумие• 25 июля 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Зимою привозять дрова у двір, вони виморожуються і сохнуть. А пилять-рубають-складають у дровітню у нас літом чи сухою осінню.
Тобто, дрова з зими підуть на наступний сезон.
Ну і, частіше всього, з величеньким запасом беруть, то такі метровки і на пару років складаються під шифер.
Сегодня не целуюсь
• 25 июля 2024
Ответ дляЄдина Країна
ахах, привіт, землячко)
ну так да, розтопляти дровами, а далі вже вугілля. добре, якщо гарне, типу антрациту чи горішка, а як сємєчка навпіл з пилом - діла не буде
а коли топишь вугіллям немає специфічного запаху?
Аноним_• 25 июля 2024
Ответ дляЧаюри
Але не зовсім) Бо корову здоїти однаково треба, кури погодувати, вичистити гній.
Ну так, але в святковому одязі
Єдина Країна• 25 июля 2024
Ще згадала. Відпочинок може бути у спеку - така собі обідня сієста. Бо на вулиці нічого неможливо робити. Звісно, якщо не треба їхати доїти корову в обідню перерву.
Але якщо встав о 5 ранку, то думаю рубити сон буде будь-кого(
Єдина Країна• 25 июля 2024
Ответ дляЧаюри
Оце живу в квартирі вже 25 років і все не можу звикнути, що пил там змахнув, суп зварив і все? Що робити далі? Уже і вишиваю, і малюю, і пазли збираю, капець. Просто лежати не виходить, якось скучно і незвично.
а я можу)) сьогодні цілий день лежала з котом дивилася тєлєк і дрімала.
вчора зварила їсти і помила посуд - всьо, руки терпнуть і печуть чогось. пилососити не ризикнула, боляче тримати трубку.
я собі думаю, що навантаження й обмороження кінцівок у дитинстві тепер даються взнаки. треба йти до лікаря, але...
Сегодня не целуюсь
• 25 июля 2024
Ответ дляЧаюри
Важко в навчанні - легко в бою) Вам пощастило, бо в мене було трохи навпаки, вийшла заміж в маленьке містечко, думала ніколи ті справи не перероблю)
Ответ дляЄдина Країна
Ого, так Ви не йдіть, біжіть до лікаря, я досиділася взимку, що пальці відняло, не згиналися.
Амбасадор щастя• 25 июля 2024
Ответ дляЧаюри
Я на советчице сижу
Єдина Країна• 25 июля 2024
Ответ дляЧаюри
та бігати я не можу років -надцять)) через спину. звикла. а руки - щось новеньке, лякає.
а поміг вам лікар? якщо ви у Києві, то може порадите спеціаліста?
Айпишница• 25 июля 2024
Ответ дляЄдина Країна
руки.. може шия давать. зробіть МРТ
Ответ дляЄдина Країна
Допоміг, слава Богу, я у Харкові, але мені одразу сказали, що це все через спину, може, і у Вас так, я просто взимку впала на куприк в ожеледицю і там у спині щось зрушилося, загострився остеохондроз, коротше, невролог напрописувала ліки для відновлення нервів, протизапальні, гімнастику для спини і потроху все стало нормально. Вам до невролога треба обов´язково.
Єдина Країна• 25 июля 2024
Ответ дляparele
фото
у знакомого тракториста сено косила жена, бурьян и корова тоже на ней біли. как-то доверили ему малого сіна, а тот посреди поля из кабины выпал))
я к тому веду, что зачастую труд распределяется на всех членов семьи. некоторые мужчины и банки закатывать умеют - если у жены сил не хватает.
Сегодня не целуюсь
• 25 июля 2024
Ответ дляЄдина Країна
такий чоловік в селі як валіза без ручки))