Бабулька• Изменено 26 июля 2024
Як доглядати за раною після хімічного опіку
Вчора сталося так, що миючи духовку, випадково на нозі утворився хімічний опік: рідина капнула на кант носка, я не побачила, потім сіла ноги під себе поки мила духовку, встала, а на нозі коричнева пляма. Не боліло, пухирів не було, я промила водою, пішла в опікове відділення, лікар сказа, що це як опік кислотою, накласти з декасаном бинт на рану і обмотати ногу. Якщо є бетадин, можна бетадином. Якщо немає, вистачить декасану.
Сьогодні рана вже почервоніла по краях, дуже переживаю, щоб не було запалення і гною.
Може хтось в курсі, як правильно далі за нею доглядати, щоб вона добре загоювалася?
Життє Бентежне• 26 июля 2024
Нарушения целостности кожи же нет?Хватит Декасана.Можно Пантестин спрей(он на водной основе).
Бабулька
• 26 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Є, шкіру виїло, є навіть як виямка.
Бабулька
• 26 июля 2024
Ответ дляok1904
Що вдома маєте з наружного з бактерицидне чи з антибіотиком? Хлоргекисдин, фурацилін , мазь левомеколь?
Хлоргекседин маю
Бабулька
• 26 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Це яким засобом мили скажіть щоб я собі таке не купила.
Ось, в рукавичках з ним працюю, але як виявилось, треба ще спецкостюм(((
Бабулька
• 26 июля 2024
Ответ дляok1904
Чудовий засіб, не гірше бетадину.чергуйте з декасаном. А вже як побачите що нова шкірка під спеченою формуватиметься, то можна обліпиховим маслом змащувати, тоді треба ранозаживлчючим. Але на першому етапі лише недопустити інфекцію в ранку
Воно зараз жовто-коричневе, не можу сказати, що сухе.
Бабулька
• 26 июля 2024
Ответ дляok1904
Скільки приблизно днів ця ранка буде така вразлива до інфекції?
Дуже дякую вам за поради.
Життє Бентежне• 26 июля 2024
Ответ дляБабулька
Є, шкіру виїло, є навіть як виямка.
Тогда повязки с Декасаном,купите стерильные салфетки,обильно смочите и на 15 мин прикладывайте 3-4р/д.И наблюдать как будет себя вести рана.Если будет воспаление,то Бетадин добавлять.Когда подсохнет-Пантестин спрей для ускорения заживления.
Жерица ночи• 26 июля 2024
Левомеколь можно прикладывать, в том числе если будет гной.
Еще хорошая мазь ранозаживляющая - Метилурацил с мирамистином
Прибираю щодня• 26 июля 2024
Ответ дляБабулька
Ого... Средство концентрированное, достаточно агрессивное.
Кислоты вообще то нейтрализуют содой или содовым раствором. Если ваша ранка потемнела и печет,с потом появилась дырка в коже то таки кислота есть в средстве.
Бабулька
• 26 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Там в складі пише: каустична сода, може це вона дала такий опік?
ГонУрова дівка• 26 июля 2024
У доньки були опіки 2-3 ступеню, лежала в опіковому відділенні, в лікарні щодня обробляли тільки бетадином, лише там де були дуже глибокі опіки накладали через декілька днів якусь мазь
Прибираю щодня• 26 июля 2024
Ответ дляБабулька
Да.
Для нейтрализации каустической соды нужно использовать раствор уксусной или лимонной кислоты, в случае отсутствия можно применить раствор борной кислоты.
Бабулька
• 26 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Да.
Так але це вчора ще було
Прибираю щодня• 26 июля 2024
Ответ дляБабулька
Так але це вчора ще було
Бепантен в помощь.
Плиту хоть хорошо то средство чистит?)
Бабулька
• 26 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Бепантен в помощь.
Плиту хоть хорошо то средство чистит?)
Та так, треба ще терти жорсткою губкою...