Бабулька• Изменено 26 июля 2024

Як доглядати за раною після хімічного опіку

Вчора сталося так, що миючи духовку, випадково на нозі утворився хімічний опік: рідина капнула на кант носка, я не побачила, потім сіла ноги під себе поки мила духовку, встала, а на нозі коричнева пляма. Не боліло, пухирів не було, я промила водою, пішла в опікове відділення, лікар сказа, що це як опік кислотою, накласти з декасаном бинт на рану і обмотати ногу. Якщо є бетадин, можна бетадином. Якщо немає, вистачить декасану.
Сьогодні рана вже почервоніла по краях, дуже переживаю, щоб не було запалення і гною.
Може хтось в курсі, як правильно далі за нею доглядати, щоб вона добре загоювалася?
автор Бабулька • 26 июля 2024
Може купити таки бетадин і по краях до те почервоніння обробляти?

ok1904• 26 июля 2024
Гною не має бути, головне щоб доступ повітря був. Промивати так як сказав лікар
Життє Бентежне• 26 июля 2024
Нарушения целостности кожи же нет?Хватит Декасана.Можно Пантестин спрей(он на водной основе).
Прибираю щодня• 26 июля 2024
Це яким засобом мили скажіть щоб я собі таке не купила.
ok1904• 26 июля 2024
Що вдома маєте з наружного з бактерицидне чи з антибіотиком? Хлоргекисдин, фурацилін , мазь левомеколь?
автор Бабулька • 26 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Є, шкіру виїло, є навіть як виямка.
автор Бабулька • 26 июля 2024
Ответ дляok1904
Хлоргекседин маю
ok1904• 26 июля 2024
Ответ дляБабулька
Хлоргекседин маю
Чудовий засіб, не гірше бетадину.чергуйте з декасаном. А вже як побачите що нова шкірка під спеченою формуватиметься, то можна обліпиховим маслом змащувати, тоді треба ранозаживлчючим. Але на першому етапі лише недопустити інфекцію в ранку
автор Бабулька • 26 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Ось, в рукавичках з ним працюю, але як виявилось, треба ще спецкостюм(((

автор Бабулька • 26 июля 2024
Ответ дляok1904
Воно зараз жовто-коричневе, не можу сказати, що сухе.
автор Бабулька • 26 июля 2024
Ответ дляok1904
Скільки приблизно днів ця ранка буде така вразлива до інфекції?
Дуже дякую вам за поради.
Життє Бентежне• 26 июля 2024
Ответ дляБабулька
Є, шкіру виїло, є навіть як виямка.
Тогда повязки с Декасаном,купите стерильные салфетки,обильно смочите и на 15 мин прикладывайте 3-4р/д.И наблюдать как будет себя вести рана.Если будет воспаление,то Бетадин добавлять.Когда подсохнет-Пантестин спрей для ускорения заживления.
Жерица ночи• 26 июля 2024
Левомеколь можно прикладывать, в том числе если будет гной.
Еще хорошая мазь ранозаживляющая - Метилурацил с мирамистином
Прибираю щодня• 26 июля 2024
Ответ дляБабулька
Ого... Средство концентрированное, достаточно агрессивное.
Кислоты вообще то нейтрализуют содой или содовым раствором. Если ваша ранка потемнела и печет,с потом появилась дырка в коже то таки кислота есть в средстве.
автор Бабулька • 26 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Там в складі пише: каустична сода, може це вона дала такий опік?
ГонУрова дівка• 26 июля 2024
У доньки були опіки 2-3 ступеню, лежала в опіковому відділенні, в лікарні щодня обробляли тільки бетадином, лише там де були дуже глибокі опіки накладали через декілька днів якусь мазь
Прибираю щодня• 26 июля 2024
Ответ дляБабулька
Да.
Для нейтрализации каустической соды нужно использовать раствор уксусной или лимонной кислоты, в случае отсутствия можно применить раствор борной кислоты.
автор Бабулька • 26 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Да.
Так але це вчора ще було
Прибираю щодня• 26 июля 2024
Ответ дляБабулька
Так але це вчора ще було
Бепантен в помощь.
Плиту хоть хорошо то средство чистит?)

автор Бабулька • 26 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Бепантен в помощь.
Плиту хоть хорошо то средство чистит?)
Та так, треба ще терти жорсткою губкою...
ok1904• 26 июля 2024
Ответ дляБабулька
Вона
пані Солоха• 26 июля 2024
Обрабатывать раз в день хлоргекседином и держать в сухости