from Ukraine• 26 июля 2024

Брекеты в 9 років.

Зараз дитина носить пластину, носить вже місяців два з половиною.В понеділок сказали, ще шість тижнів і постійні брекети.
Я трохи здивована, чому так рано брекети. Пішла до ортодонта з дитиною, сказали, що норм повіку прийшла і треба розширяти щелепи ,носить верхню і нижню пластинки і кожного тижня розкручує їх, тобто робить ширшими. А тут вже брекети. Але не бачила дев´ятирічних дітей ще в такому віці з брекетами, в грудні лише буде 10.
автор from Ukraine • 26 июля 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Зверніться ще до пари ортодонтів. Ніхто не хоче заморочуватись з пластинами, бо брекети дорожче і ефективніше. Але якщо щелепи вузькі, то саме пластини зйомні чи незйомні найбільш ефективні в цьому віці. Правда може у вас взагалі незначна проблема, не знаю.
Підкажіть, будь ласка. Якщо дитина кожен тиждень розкручує пластини( спочатку місяць носила без розкручування) , всього 12 тижнів з розширенням, то не мало, хіба 12 тижнів щось дадуть?

Оч@ров@Шк@• 26 июля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Я не ортодонт, дитячий стоматолог. Але на моїй практиці була така ситуація, що за 3 місяці носіння, розкрутили на 1,5 см!!!!
Це було занадто і більше принесло шкоди, але щелепа в такому віці податлива і тому за 12 тижнів може бути гарний результат.
Наверняка• 26 июля 2024
Донці 9, пару тижнів тому були на консультації у ортодонта. Брекети сказав коли будуть основні постійні зуби, в неї поки 8 змінилося, 2 з них ще росте. Пластину в нашому випадку не радив
Весела пiсенька• 26 июля 2024
Ответ дляНа привозе
другі моляри ростуть в 12-13 років...в 9,5 у вас вже є? серйозно?
у сина в 13,5 прорізались взагалі, доньці моїй зараз 9,5 - то теж половина ще молочних..
діти різні, може у вас і інакше, але вперше таке чую
Звісно різні,моїй десять через два місяці,клик вже з однієї сторони росте
Весела пiсенька• 26 июля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Так, щелепу діти всі отримали від мене недорозвинену( як кажуть лікарі). І прикус неправильний, і з віком в мене ситуація тільки погіршується. Тому і повела дитину в 9 років.
Щось пізно,я свою у сім
Весела пiсенька• 26 июля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
А ви самі не бачите,є прогрес чи ні? Моя носить рік,щелепи розширилися,прикус майже в нормі став
Куратор дебошей• 26 июля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Цю лікарку всі дуже хвалять.Але мене дивує, чому так рано.
У нас тоже многие родители не понимали тех, кто рано поставил детям брекеты.
В результате, те детки с красивыми ровными зубками, а мы ждём подходящего времени и уже среди подростков начинаются насмешки касаемо кривых зубов.... Как-то так....я жалею, что не поставила ребенку в 10 лет, был хороший ортодонт... Сейчас он выехал и с хорошими врачами беда .
автор from Ukraine • 26 июля 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Ну так моя прокрутила лише 7 разів, ще 5 і все. Тобто всього 7 тижнів розширюємо. А ваша рік, то є ж різниця. Візуально лише губи пухліші бачу, більш нічого.
Весела пiсенька• 26 июля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Так чому ви питаєте,чи це не мало? В лікаря питайте,нам відразу сказали рік носити,потім тільки в ночі

Замрійлива• 26 июля 2024
Ситуації ж бувають різні зі щелепами - моїй брекети поставили тільки в 15, хоче з 7 років спостерігається в ортодонта, спочатку розширяли, щоб передні змогли стати як їм треба, потім капа , потім видалення 8, які виявилися гігантськими , і зараз брекети. Відносили рік і три місяці, з резинками, розвертанням кликів, в наступному місяці знімаємо брекети .