Кружите меня,кружите• 26 июля 2024

Взламаний телеграм. Що робити?

Дівчата, щось я розгубилась. І нікому допомогти. Від мого імені друзям надходять посилання. Всіх кого можна про це повідомила. А далі що робити? В сам телеграм взагалі не можу зайти. Точніше з´являється тільки білий екран. Переустановлювала додаток, пише, що використали забагато спроб. І все, в мене не має ідей, що я повинна зробити. Ніби написала в службу підтримку телеграм sms, відповіді не має поки що.
Море Щастя• 26 июля 2024
Не переходить по ссылкам всяким.
Конкурсы и т.п.
Ищите ниже темы, девочки подсказывали, что делать.

Непозбувна Бентега• 26 июля 2024
Може допоможе. Нам таку розсилку на роботі робили. ламали Telegram: що робити – покрокова інструкція

1. Увійдіть у Telegram і відкрийте меню Налаштування.
2. Знайдіть вкладку Активні сеанси або Пристрої. У цьому вікні перегляньте, на яких пристроях зараз запущений Telegram з вашим обліковим записом.
3. Якщо ви побачите підозрілі активні сеанси, виберіть Завершити всі інші сеанси.
4. Одразу активуйте двофакторну аутентифікацію в меню Налаштування. У вкладці Конфіденційність виберіть пункт Двоетапна аутентифікація та Код-пароль.
5. Якщо у вас вже немає доступу до пристрою для зміни налаштувань, можна заблокувати свою SIM-карту і відновити свій номер мобільного телефону на новій SIM-карті. Інший метод – створити нову сторінку в Telegram.
автор Кружите меня,кружите • 26 июля 2024
Ответ дляМоре Щастя
Не переходить по ссылкам всяким.
Конкурсы и т.п.
Я не переходила по посиланнями ніяким. Вчора щось там подивилась і лягла спати. Вранці ще не подивилась. Подружка ось подзвонила і сказала, що прийшло посилання. Теми нижче вже передивилась. Але проблема в тому, що я взагалі не можу зайти. Щоб завершити там всі сеанси, включити подвійну щось там.
Ответ дляНепозбувна Бентега

Все ж діло в тому, що я взагалі в свій телеграм не можу зайти. Хочу створити нову сторінку-пише використано забагато спроб. Хоч я і не використовувала ті спроби((((
А створити нову сторінку- це видалити телеграм і заново його встановити, так?
Мотористка• 26 июля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Ловіть час, коли доступ буде можливий і видаляйте додатковий пристрій, який до телеграму підвʼязаний
Ответ дляМотористка
Дякую. Буду намагатись

Мотористка• 26 июля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Дякую. Буду намагатись
Ось, почитайте уважно.
https://www.facebook.com/100004545905609/posts/pfb...
Ответ дляМотористка
Ось, почитайте уважно.
Перечитала. Я мало користувалась телеграмом. І якщо там все зникне, не має нічого страшного. Але є деякі важливі групи, щоб перечитувать інформацію. Тому маю встановити знову телеграм
Чаклунка-ведунка• 13 августа 2024
автор,вы восстановили телеграмм ?
автор Кружите меня,кружите • 13 августа 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
автор,вы восстановили телеграмм ?
Так, від´єднався сам пристрій від мене один. І став працювати телеграм. Відразу встановила двоетапна аутентифікація, пароль. А так би я сама не змогла нічого вдіяти. Писала у службу підтримки телеграм рази, так ніхто мені і не відповів