Ноунэйм• 26 июля 2024
Дія, відеоверіфікація. Пише впорався, а далі помилка.
Що я роблю не так? То помилка, то вдалося пройти відеоверіфікацію( фото), а далі помилка. Хто проходив останнім часом? Як це зробити,? І посмішка і кліпаю очима, а далі не йде.
Борщичок• 26 июля 2024
Я за кілька раз такого кліпання пройшла, а чоловік перевстановлював дію і тоді вийшло
Ноунэйм
• 26 июля 2024
Ответ дляБорщичок
Два раза перевстановлювала . Думаю, може тому що я не а Україні зараз, то воно автоматично не спрацьовує.
Борщичок• 26 июля 2024
Ответ дляНоунэйм
Ми теж не в Україні