lilu1990• 26 июля 2024

Фаріон здивувала...

Подивилася її інтерв´ю на каналі Ісландія. Дуже класне. Рекомендую. Особливо: Порошенко - барига, Зеленський - клоун))) Згодна з її словами що за Гоголя взагалі не варто сперечатися. Він на теперішній час був би як Лобода - ні туди ні сюди. Загалом, освічена приємна жінка. Дуже шкода, що так трапилося.

Єдине я не розділяю її поглядів на те, що мова це зброя. Зброя це класний високотехнологічний впк
Oksana USA• 27 июля 2024
✉️ «Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон

Марка за тиждень надійде в продаж. Офіційно «Укрпошта» про цю марку не повідомляла.

✅ Підписатися | Чат 💬

От так от...
Оленёнок• 27 июля 2024
Ответ дляOksana USA

✅ Підписатися | Чат 💬

От так от...
Это марка выпущена на заказ родственников, Укрпочта уже дала официальный комментарий. Капец… дочка на смерти матери решила денег заработать. Какое днище…ее дочь еще более мерзкая оказалась, чем мать
Oksana USA• 27 июля 2024
Ответ дляОленёнок
Именно.
Монашка в миру• 27 июля 2024
Ответ дляlilu1990
На жаль пишеться окремо

Знавці української мови блін
Дякую вчителько) Підіть на будь-який іноземний форум, та навіть рашистський і ви охрінієте, скільки помилок роблять НОСІЇ мови. Це всюди, бо не все населення кожної країни філологи. А в нас кожне казиться прямо якщо хтось хоче щоб в країні все було державною мовою і разом з тим десь робить помилки.
автор lilu1990 • 27 июля 2024
Ответ дляМонашка в миру
Ну то говоріть українською. Роказуйте приклад. Навіщо чмирити людей?
ptica• 27 июля 2024
Ответ дляKsusci
Бо без мови їх виганяють з кабінетів і навіть англійською не хочуть спілкуватися. То ж любиш, не любиш, а без мови ти ніхто. Моя одна знайома поїхала і повернулась, бо в Україні вона могла говорити російською і казала какая разніца. Але німці їй показали, какая разніца. Півтора роки пожила і вернулась додому, бо на курси не пішла і їй почали присилати вакансії без знання мови:прибирання, склад. Я мрію, щоб у нас влада відростила яйця і поводила себе як німецька влада-не знаєш мову, мий підлогу. Не знаєш мову і історію? Жодного громадянства.
Одна справа знати
Інша любити
Мову та історію, свій рід та свою унікальність
Як змусити їх любити Україну? Ніяк
На поліграф перед високими посадами і те не допоможе
Говорилка• 27 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Я суржиком з дитинства говорю. Я ж тут не на уроці.
Удалено администрацией...
Ellillд• 28 июля 2024
Ответ дляOksana USA

✅ Підписатися | Чат 💬

От так от...
Да, выпустила
Но на заказ и за оплату семьи фарионши. И тут хайп ловят.
Семицветка• 28 июля 2024
Удалено администрацией...
Семицветка• 28 июля 2024
Ответ дляMarino4ka1
Маш і Петь з дитячого садочку закликала забиратись з Батьківщини.

https://youtu.be/fGsMVti9ueE?si=dD8EmUpO93LGPgj3
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 29 июля 2024
Ответ дляMira29-c3c3
А що ж ви ,така патріотка велика,в Америці причаїлися?
А я чоловік? Чи жопу зятя Фаріон жінки і підлітки повинні захищати? Ну і зустрічне питання ви мені з окопу пишите? Чи як?
Shipowner• 29 июля 2024
Ответ дляkissaniya
Удалено администрацией...
І ніяка освіта то не може виправити
Коли дивилась іі в суді, то взагалі…дійсно й донька таке ж мерзенне
kissaniya• 29 июля 2024
Ответ дляShipowner
І ніяка освіта то не може виправити
Ого мой камент удалили. Тут нельзя плохого писать про портникова и фарион оказывается
Shipowner• 30 июля 2024
Ответ дляkissaniya
Это техническое удаление, даже один пользователь много раз пожаловавшись на комент, может это сделать
Даже если там будет написано абсолютно безвредное
kissaniya• 30 июля 2024
Ответ дляShipowner
Та что-то каменты с оскорблениями Зе висят и никуда не деваются)
Shipowner• 30 июля 2024
Ответ дляkissaniya
Никто не жаловался