Байрактара• 27 июля 2024

Я вважаю себе нікчемою

Я з бідної сім´ї, батьки мене фінансово че з 18 років не підтримують. Всі мої зароблені кошти ідуть на оренду житла, харчування, транспорт. Мені часто боляче, коли бачу, що дівчата мого віку можуть всі гроші витратити на себе. Відпочинок, косметолог, перукар. Є знайомі, що всі гроші на різні філери, дорогий одяг витрачають, їх або підтримують батьки або чоловік. Що порадите?
неДоЖиру• 27 июля 2024
перестать завидавать
начать учиться и зарабатывать

автор Байрактара • 27 июля 2024
Ответ длянеДоЖиру
перестать завидавать
начать учиться и зарабатывать
Я навчалась, та постійно працюю, ще маю підробіток
useruseruser• 27 июля 2024
Шукати такого,який вас полюбить і згоден забезпечувати)
аромат Жука• 27 июля 2024
Ответ дляБайрактара
Какая у вас ЗП?
автор Байрактара • 27 июля 2024
Ответ дляаромат Жука
Какая у вас ЗП?
Десь 22-25 виходить, не столиця
ПриснитсяЖЕ• 27 июля 2024
Ответ дляБайрактара
Десь 22-25 виходить, не столиця
Всегда такое будет, что кто-то богаче и успешнее. Не смотрите по сторонам, цените что имеете получайте удовольствие от малого, большее обязательно прийдет. Тщательнее выбирайте жениха себе, чтобы не было отката вниз
Слава Українi• 27 июля 2024
Ответ дляБайрактара
Десь 22-25 виходить, не столиця
Непогано навіть для столиці.
Які філери, ви ж молода?
Перестаньте себе порівнювати та йдіть своїм шляхом. Не всі народились з золотою ложкою. І в кожного є свої, вам неочевидні, проблеми.
Бабульція• 27 июля 2024
Вчитеся,працюєте і все прийде.По молоду пахати треба,що б зайняти свою нішу.
Ms. Искренность• 27 июля 2024
Ви точно не нікчема! Самі себе утримуєте, навчаєтесь, ще й самокритика є! У вас все добре! Ще трохи..і почнете більше заробляти. Якщо немає хлопця у вас, цим теж треба зайнятись. У вас все вийде!

LoroPiana• 27 июля 2024
Посоветовать можно только работать, какие ваши годьі
Ноунэйм• 27 июля 2024
Ответ дляБайрактара
Вот и прекрасно. Не сравнивайте себя с этими девочками, сравнивайте с собой в прошлом, благодарите себя за те улучшения что вы своими руками обеспечивает в этой жизни
Шикаю і викаю• 27 июля 2024
Скільки вам років? Думаю, до 25. Ще можна все змінити. Знайти кращу роботу