Бабуся Бетман• 27 июля 2024
Вопрос для тех кто делал блефаропластику
Вы делали под местной анестезией или под наркозом?
Один врач предлагает местную анестезию и уверяет, что будет не больно.
Второй - что нужен наркоз и анестезия в такой операции достаточно не обезболит.
Поделитесь опытом
Твердая валюта• 27 июля 2024
Місцева була. Шукала саме місцеву. Взагалі не боляче, окрім самого укола.
Бабуся Бетман
• 27 июля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Яку блефаропластику будете робити, кругову, нижню чи верхню?
нижнюю
Твердая валюта• 27 июля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
нижнюю
Я тоді невірно відповіла. Я робила верхню. Лікар також сказав, якщо +нижня, то тільки седація. Просто верхню - можна під місцевим.
Бабуся Бетман
• 27 июля 2024
Ответ дляТвердая валюта
дякую
Кредитная• 27 июля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
нижнюю
Так нижня лише під загальним робиться, без варіантів.
Життє Бентежне• 27 июля 2024
Ответ дляТвердая валюта
Не страшно? Глаза при этом закрывают металлической фигней от века?
Садоводница• 27 июля 2024
Верхнюю делала под местным
Позже чеиез 5 лет сделала и верх и низ под седацией
Под местным бы уже не захотела. Не больно , но и не приятно. Я прям видела как мои верхние ресницы лежали у меня на нижних)))) Это кошмар. А низ мой врач не рекомендовал под местным делать. Ему нужно полностью расслабленное лицо пациента. Все таки лицо,хочется чтоб красиво. Я бы не рисковала
Веселуха Муха• 27 июля 2024
Я зробила 5 днів тому під місцевою.Було більш страшно,ніж боляче))).Спочатку капають обезболюючі каплі в очі,а потім обколюють очі.Нічого не відчуваєте,лише коли жирові мішки дістати,то неприємно пару секунд
Життє Бентежне• 27 июля 2024
Ответ дляВеселуха Муха
А щось видно в процесі?
Голена блондинка• 27 июля 2024
делала верх и низ под местной анестезией,не больно, прошло уже 3 года.
Злюка бобер• 27 июля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
нижнюю
Трансконʼюктивальна чи ні? Скільки вам років і чи є грижі?
Твердая валюта• 28 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Нічого не закривали, нічого не капали. Я ’думала і вирішувала’ десь рік, потім чекала чергу 2 місяці. Не страшно і не боляче взагалі. Відчула з неприємного лише укол на початку, але до прикладу - у стоматолога укол більш болючий.
Страшно мені стало на 2-3-4 день :)))) у мене великі синці ( можливо тому, що пластика співпала з критичними), а ще набряк дуже сильний.
Можливо, через спеку, особливо в тих місцях, де носослізку колола.
На 5й день життя почало налагоджуватись :)