всегдаДаДа• 28 июля 2024
Сумочка з бісером зараз модна?
Фото не покажу, просто питаю загалом.
Бачила в новинках в Zara сумочку з бісером, в мене також є, але я її не ношу.
всегдаДаДа
• 28 июля 2024
Ответ дляНевидимка
Та що в зарі мені сподобалася. Симпатична. Але вона не повсякденна 🙄
А мені навпаки - не сподобалася. Моя має звичну форму, але я її не носила через бісер.
Чому купила, не питайте, купила її давно.
ДаЗдраПерма• 28 июля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Якщо вписується в загальний стиль, чому й ні?
Дайте подуться• 28 июля 2024
Сейчас модно сумочки из бусин. И это взрослые варианты. Посмотрите на ютубе тик токе. Местные тут не шарят. Им Биркин, Витон, и кожа замша, пудровых и черных цветов это вечный тренд
Дама_с_коготками• 28 июля 2024
З бісеру не бачила, покажіть фото.
А з намистин ще носять, хоча гарячий тренд вже пройшов на них, нормальна сумочка, можна носити.