Мотористка• Изменено 28 июля 2024

Всі країни, що колись були під впливом срср - бідні країни. Чому?

Це система срср так ламала економіку чи що?

Хто був під впливом?
СНД, Болгарія, Угорщина, Чехія, Польща.. хто ще?

От мандрую по різним країнами багато років - різні ж народи, різні нації, геть інша від нашої ментальність, а все одно це найбідніші всі країни Європи. Чому так?
автор Мотористка • 28 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Удалено администрацией...
Головне що не настільки як ти.

Файна цьоця• 28 июля 2024
Ответ дляМотористка
Я не думаю, я знаю) Що цілком принйтні в нас туалети. Не на вулиці.

Як і цілком їстівне в тарілці. Купіть додатково котлету та салат і не мучайте дитину.
Я дитину вивезла з цього «раю»
автор Мотористка • 28 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Ото цілком їстівне бажаю вам їсти. Не вашій дитині, а саме вам. За гроші звісно
На відміну від вас, я в стані дозволити нормально годувати власну дитину.
автор Мотористка • 28 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Її ніхто не ремонтує, і до прильоту вона була вбита
Значить пізніше відремонтують
Файна цьоця• 28 июля 2024
Ответ дляМотористка
Ви про мене взагалі нічого не знаєте, тому мимо
PinkMa• 28 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Я дитину вивезла з цього «раю»
в москву я надеюсь? там столько метро настроили. все маштабно. работы валом.мечта

Почему хвалят росиюшку тут и гвоорят какая плохая Украина, но валят в ЕС? это как-то обидно для росиян.
Все і одразу• 28 июля 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Кто был под другими империями тоже бедные,Англия вывюсасывала ресурсы с Индии,арабских стран,Франция из Африки и тд
Китайцы сбросили европейцев с шеи и на них обиделись)
Жаль немає смайла пальцем біля голови покрутити
автор Мотористка • 28 июля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Столицу нужно сравнивать со столицей.
Брянск это не столица
От коли на москву полетять бомби - тоді порівняємо столиці.

Поки можете порівняти Чернигів із бєлгородом і показати нам невимовну красу російського блєтгорода)
Файна цьоця• 28 июля 2024
Ответ дляPinkMa

Не ваша справа де мої діти. В будь якому разі їм зараз добре. І це не в Україні

автор Мотористка • 28 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Наших людей за свиней тримають, тому такі споруди існують досі в Києві
Ну вам видніше за кого вас тримають, дивлюся досвід у вас великий
Файна цьоця• 28 июля 2024
Ответ дляМотористка
Так ви нічого в житті не бачили, тому вам все добре
Тень льва• 28 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
чё, в цель попала? на паРаше суетитесь? А сюда, типа ностальгия мучит, заглядывать приходите?
автор Мотористка • 28 июля 2024
Ответ дляГуби до вух
Ви знаєте прекрасно уявляю,воно там повинно бути,це санітарні норми.Ви взагалі розумієте для чого укриття?
Ні не могла забрати( мама на роботі) і під час тривоги в укритті в них продовжуються заняття,в нас знаєте іноді і по чотири тривоги під час занять буває,рідко коли це обмежується годинкою.В укритті вся школа,ви вважаєте, що всі повинні потерпіти?
От лихо.
Тобто школа мала підлаштуватися під форс мажори війни, а рідна мати ні?

Ну що я можу сказати - тоді най ходить на горщик, раз в 15 років не в стані перетерпіти годинку,.
І до речі - так, у Києві рідко зараз бувають тривоги понад годину)
Файна цьоця• 28 июля 2024
Ответ дляТень льва
Мимо.. очень сильно мимо
PinkMa• 28 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
надеюсь в свяшенной москве, с метро. Не повезли же вы их к геям в Европу
автор Мотористка • 28 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Я дитину вивезла з цього «раю»
І слава Богу, тоді про що мова? Нагадати нам як нам нестерпно живеться?
автор Мотористка • 28 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Та дай Бог щоб і не дізналася

Людина що котлету дитині оплатити не в стані, навряд чи прижилася б в моєму колі)
автор Мотористка • 28 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Я вас доб´ю - я у Київ з Англії повернулася
Файна цьоця• 28 июля 2024
Ответ дляPinkMa
Вам то не все равно где мы? Вам всё нравится, все устраивает. Наслаждайтесь живите. Детям ок в таких школах, хорошо. Я со стороны просто смотрю вам не все равно?

Губи до вух• 28 июля 2024
Ответ дляМотористка
От лихо.

У вашої дитини в Києві нема туалету в укритті?
Ви я так розумію просто не розумієте що таке укриття і на скільки в ньому можна затриматись,там їжі і води запас на дві доби,а туалет не потрібний?
автор Мотористка • 28 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Ми про вас забудемо, щойно ви підете з форуму
PinkMa• 28 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
живем, спасибо. А вас чего Украина волнует? вы же выехали, все у вас хорошо.
Файна цьоця• 28 июля 2024
Ответ дляМотористка
А чего из рая выезжали? Смысл
автор Мотористка • 28 июля 2024
Ответ дляГуби до вух
Просто деякі батьки забирають своїх дітей під час тривог, бо їм не все одно
PinkMa• 28 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
А чего из рая выезжали? Смысл
смысл в том что наш рай бомбили и бомбят росийские уроды. Вы не знали?
Файна цьоця• 28 июля 2024
Ответ дляМотористка
Та дай Бог щоб і не дізналася

Котлет в меню нет если что.. есть такой конченный обед.
Не кую, не мелю• 28 июля 2024
Ответ дляМотористка

Что вы хотите доказать?
Что в совке было плохо?
Не было развития и экономика была поломана?
Ну так там была другая экономика.
Плановая. Вертикаль власти
И много чего не было. В 2000 х произошла информационно технологическая революция, так сказать
Много было придумано со времён совка. Новые технологии.
Везде стало лучше, даже в слаборазвитых странах Азии и Африки.
Но то что все афигенно в Украине вообще и в Киеве в частности .
Ну так нет.
Права человека у нас нарушаются. Законы не работают. Взятки и откаты требуют. Медицина как и раньше коррумпирована, несмотря на реформы.
Даже по направлению по серьезному - нужно платить, покупать лекарства мешками. Всем платить как и раньше
И успокаивать и тишыться что где то на окраинах Брянска ужас, а в Киеве возле старой убогой хрущевке квиты посадили , ну такое.
автор Мотористка • 28 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
А чего из рая выезжали? Смысл
Страшно було. ВНЖ є, чого ж не виїхати?

Але повернулися і більше не виїздили.

А після того як з України повиїздили ждуніхи - так взагалі так комфортно стало.
Тень льва• 28 июля 2024
Ответ дляPinkMa
а подработка? видимо обещанные паРашей ’золотые горы’ превратились в глиняные черепки. Вот и таскается унылый тролль воскресными вечерами по форумам, в надежде заработать (кастрюли выдали с прихлопом, ну и метро маненько подсобило)
автор Мотористка • 28 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Утібозе, а ручківмамизжопки, не в стані дитині з собою щось білкове дати?

Ну це ж треба, які нехороші люди, не забезпечили чужій дитині ще й котлетку.