Мотористка• Изменено 28 июля 2024
Всі країни, що колись були під впливом срср - бідні країни. Чому?
Це система срср так ламала економіку чи що?
Хто був під впливом?
СНД, Болгарія, Угорщина, Чехія, Польща.. хто ще?
От мандрую по різним країнами багато років - різні ж народи, різні нації, геть інша від нашої ментальність, а все одно це найбідніші всі країни Європи. Чому так?
Хто був під впливом?
Не кую, не мелю• 29 июля 2024
Ответ дляPinkMa
еще раз, почему именно москву сравнивали с Киевом? две женщины тут точно сравнивали и доказывали как в москве строится метро
повторяю свой вопрос третий раз
а почему вы сравниваете страну агрессора и столицу агрессора и страну на которую этот агрессор напал?
Норм логика, типа убийца и мародер отжавший хату живет лучше, видите, он молодец какой!
повторяю свой вопрос третий раз
Ещё раз отвечаю.
В теме начали сравнивать провинцию со столицей. И спорить по этим сравнениям
Я написала что сравните столицы.
А сравнивать нужно что? Только провинцию агрессора?
Не могу понять к чему вопрос.
Я не восторгаюсь и не сравниваю .
Я даже не была в той стране.
Я написала что сравните столицы.
Не могу понять к чему вопрос.
Я не восторгаюсь и не сравниваю .
Я даже не была в той стране.
Ответ дляНе кую, не мелю
Ещё раз отвечаю.
Я написала что сравните столицы.
Не могу понять к чему вопрос.
Я не восторгаюсь и не сравниваю .
Я даже не была в той стране.
Я написала что сравните столицы.
Не могу понять к чему вопрос.
Я не восторгаюсь и не сравниваю .
Я даже не была в той стране.
а почему не минском? не с Вильнюсом? не с Варшавой?
они тоже столицы
у вас норм получается прикидываться что вы не понимаете. и столица походу ж только одна и она в параше для вас и подруг выше
сравнивать со страной убийцей и оккупантом - это надо было еще и додуматься
они тоже столицы
Мотористка
• 29 июля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Вы умеете понять текст?
Перевожу специально вам.
Мне совок абсолютно не интересен. Никак .
Я не ностальгирую. Ни по хорошему, ни по плохому.
Я это воспринимаю как историю.
Вот такая наша история.
Изменить ее невозможно.
Вот эти все бы да если бы- ну нет в истории сослагательного наклонения.
Она такая как есть, произошло то что произошло.
Вот зачем обзывать людей незнакомых на форуме?
Перевожу специально вам.
Я это воспринимаю как историю.
Вот такая наша история.
Изменить ее невозможно.
Перекладаю спешал фо ю.
Мені фіолетово твоє ставлення до совка, але не байдуже ставлення до моєї країни.
Тому коли хочеш вчергове обісрати чиюсь країну - будь готова почути ким ти є і куди тобі йти.
Все зрозуміло чи з першого разу ні?
Не кую, не мелю• 29 июля 2024
Ответ дляPinkMa
они тоже столицы
Ну был задан вектор сравнения. Автором.
Она начала писать за города провинции .
Отсортируйте мои сообщения. Я ничего не сравнивала.
Хотя автор в посте писала что она объездила кучу городов.
И почему она эту кучу с Киевом не сравнила- тоже непонятно.
Ещё раз. Спешен фор ю.
Я живу в Киеве.
Из Киева не выезжала.
В стране агрессора не была вообще никогда .
Она начала писать за города провинции .
Ещё раз. Спешен фор ю.
Я живу в Киеве.
Из Киева не выезжала.
Мотористка
• 29 июля 2024
Ответ дляГуби до вух
Та ладно вам,ви знов зимою побіжите чи як?
брянск нічим не відрізняється від аналогічного нашого обласного центру це факт.
Ну якщо я дві зими включно з блекаутами пережила у Києві, то навіть не знаю що ж ще мене могло б злякати.
Тож не рівняйте мене по собі.
Не кую, не мелю• 29 июля 2024
Ответ дляМотористка
Перекладаю спешал фо ю.
Все зрозуміло чи з першого разу ні?
Ещё раз. Держите себя в руках.
И не разводить этих скандалов.
Я страну не обсираю.
Я указываю на то что есть. На реальность.
Вы будете спорить, к примеру, что в Киеве, в центре абсолютно НЕ комфортно передвигаться человеку с инвалидность.
Он сможет сам добраться куда ему нужно?
Вы ж были во многих городах.
Там как?
И не разводить этих скандалов.
Я страну не обсираю.
Он сможет сам добраться куда ему нужно?
Вы ж были во многих городах.
Там как?
Мотористка
• 29 июля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Ещё раз. Держите себя в руках.
И не разводить этих скандалов.
Я страну не обсираю.
Он сможет сам добраться куда ему нужно?
Вы ж были во многих городах.
Там как?
И не разводить этих скандалов.
Я страну не обсираю.
Он сможет сам добраться куда ему нужно?
Вы ж были во многих городах.
Там как?
Вона країну не обсірає.
Тому вона вимагає пошани.
Киянка)
Тому вона вимагає пошани.
Киянка)
Мотористка
• 29 июля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Ещё раз. Держите себя в руках.
И не разводить этих скандалов.
Я страну не обсираю.
Он сможет сам добраться куда ему нужно?
Вы ж были во многих городах.
Там как?
И не разводить этих скандалов.
Я страну не обсираю.
Он сможет сам добраться куда ему нужно?
Вы ж были во многих городах.
Там как?
Ану, киянка, продемонструй нам, в якому місті ти киянка.
Одна вже злилася на цьому питанні, послухаємо тебе.
Де на Поштовій площі годинник, киянка?
Губи до вух• 29 июля 2024
Ответ дляМотористка
Автор поставила конкретне питання, яке її цікавило.
Чому ви і інші совкодр*чери почали порівнювати Україну з Російською Дегенерацією - це вже питання до вас, що ви тим хотіли довести.
Відповідь знайшли на своє питання,чому Україна бідна?
Мотористка
• 29 июля 2024
Ответ дляГуби до вух
В мене було інше питання, чи у вас проблеми зі сприйняттям інформації?
Губи до вух• 29 июля 2024
Ответ дляМотористка
Чому ВСІ країни які були під впливом СССР бідні?
Ми там не були? Чи ви проспали?
Не кую, не мелю• 29 июля 2024
Ответ дляМотористка
Вона країну не обсірає.
Тому вона вимагає пошани.
Киянка)
Тому вона вимагає пошани.
Киянка)
И что в моих сообщениях есть неправда?
В Киеве все дома идеальны?
Киев застроен по плану, по закону?
Комфортно для всех? Мафов нет незаконных.?Одни снимают, садят траву- через пару недель в три раза больше маф.
Деньги не пилят на благоустройствое? И это в войну и острой нехватки всего в армии.
Построены новые, современные, технологичные предприятия?
Села все живут и процветают?
Ну и дальше по списку.
Лично автора я не обзывала.
То что я на русском пишу- ну так законы не нарушаю.
Агрессивно не нападаю. Беспричинно выводы не делаю о незнакомых, неизвестным мне анонимам с форума.
Что не так?
В Киеве все дома идеальны?
Киев застроен по плану, по закону?
Села все живут и процветают?
Ну и дальше по списку.
Лично автора я не обзывала.
Что не так?
ОйЙой• 29 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Ну і слова ви вживаєте 0-0
Очевидно те що українці собі приписують економічне зростання сусідньої країни на рівному місці
Не знаю, що там вам очевидно, і до чого ваші нулики, але всім очевидна ваша зневага до українців і ваша жовч в нашу сторону.
Мотористка
• 29 июля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
И что в моих сообщениях есть неправда?
В Киеве все дома идеальны?
Киев застроен по плану, по закону?
Села все живут и процветают?
Ну и дальше по списку.
Лично автора я не обзывала.
Что не так?
В Киеве все дома идеальны?
Киев застроен по плану, по закону?
Села все живут и процветают?
Ну и дальше по списку.
Лично автора я не обзывала.
Что не так?
А де саме всі будинки ідеальні? Можна мені назву такого чарівного міста?
Будівлі ремонтуються, мафи зносяться і заміщаються сучасними магазинами.
Але ви старанно нав´язуєие що все погано, нічого не реноврується, нічого не змінюється.
То чому ж так? І де ж все таки годинник на Поштовій?
ОйЙой• 29 июля 2024
Ответ дляNova LALI
Та понятно хто) Путин вообще как общее зло, он вообще во всем виноват. И в том, что метро в Киеве на гране обвала, и в том, что заводы позакрывали, и в том что у детей раскосые глаза, и в том что воруют в думе по черному, и что корова молоко не даёт, та вообще во всем) Уникальный человек! Везде успел
О, ви вашого царя навіть з великою літери пишете
А вашій думі дійсно одне гімно.
Мотористка
• 29 июля 2024
Ответ дляГуби до вух
Ми там не були? Чи ви проспали?
А Україна це вже ВСІ країни?
Ви не в стані відрізнити де питання про Україну і де про спадок совка?
У вас такі серйозні когнитивні порушення?
Губи до вух• 29 июля 2024
Ответ дляМотористка
А Україна це вже ВСІ країни?
Не майте такої звички використовувати слова зміст яких не розумієте.
Ви не в змозі вірно сформулювати питання і не вмієте вести послідовний діалог.
Ми мабуть найдовше були під впливом,чому ваше питання нас не стосується?
Файна цьоця• 29 июля 2024
Ответ дляМотористка
І продовжуєте тертися біля таких от
А що таке, місцевим такий непотріб нецікавий, да?
Ну нащо ви себе за непотріб тримаєте. Я такого не казала. Тут в мене є однодумці, цікаві і розумні люди. Я з ними із задоволенням спілкуюсь. Вам відповідаю, бо ви тегаєте мене. А взагалі з вами примітивне спілкування, тому по можливості ігноруйте це повідомлення
Файна цьоця• 29 июля 2024
Ответ дляМотористка
Ото б я ще зважала на оцінки вбогих ждуніх
Ви зараз себе тільки принижуєте, не більше
Мотористка
• 29 июля 2024
Ответ дляГуби до вух
Ух ти, я бачу позитивну динаміку вашого розвитку!
Напружтеся ще трохи - і ви зможете нарешті второпати питання із стартпоста)
Мотористка
• 29 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
На як же можна ігнорувати смішну тітку, що бігає на форум ненависної їй країни, що старанно розповісти як погано ми тут живемо
Мотористка
• 29 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Не ждуніх, нє?
Мотористка
• 29 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Ні, тільки себе
Як добре що думка вбогих ждуніх мене не цікавить
Файна цьоця• 29 июля 2024
Ответ дляМотористка
Як дитина. Нема чого сказати, то буду перевіреним способом - матрьохи, ждуніхи.Завжди спрацьовує . Примитив. Рівень дно. . Навіть не цікаво з такими обмеженими спілкуватись. Ладно Добраніч. В мене літак завтра. Пішла спати
Мотористка
• 29 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Це ж треба, тітка, що кілька сторінок обсирала країну, образилася коли її назвали ждуніхою
Ну цирк
АяВсёЗнаю• 29 июля 2024
Ответ дляМотористка
Я про росіян, але якщо російсьмовоних українців десь там нібито дискримінують - то виключно їхній вибір і проблеми.
да именно, те, кто дискриминируют - они делают выбор: диктатура или демократия.
Это все дело выбора.
Вот Она Я• 29 июля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Вы бы начали с изучения ветки комментариев, на которые бросились отвечать. А потом уже перескажете ролики из ТикТока, которые успели посмотреть.
Ро себе не судите
Губи до вух• 29 июля 2024
Ответ дляМотористка
Нажаль у вас не має позитивної динаміки,такий собі страус в рожевих окулярах,от який толк від вас вашій,як ви кажете, країні?
Мотористка
• 29 июля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Это все дело выбора.
Я розумію що вам було б приємно, щоб лише кацапи могли когось дискримінувати, але ніт)
Най начуваються.