Бамбарбия! Кергуду.• 29 июля 2024
Сестра тепер має подругу
І я не потрібна. Нас двоє . Вона менша. Не скажу, що ми завжди були дуже близькі. Але після народження дітей дуже зблизилися. Могли годинами по телефону говорити. Чи , коли жили поруч, вечорами до півночі засиджуватися. З війною роз´їхалися . Нещодавно у неї з´явилася подруга. Наглюча трішки бидлувата особа. Тепер " а подруга сказала.." , а вона то, вона інше. І з часом взагалі перестала майже зі мною спілкуватися. Тепер раз в декілька днів пару діжурних фраз " привіт, як ти , а ти як"
Якось воно трішки не приємно ((( у мене також є краща подруга. Але ніколи нікого я не ставила ближче сестри. Відчуття неначе зрадили
Разгуляшка• 29 июля 2024
Пройде, все проходить. Кажіть сестрі, щоб сама мала голову на плечах, а то подруга їй нарадить..!
Кондуктор маршрутки• 29 июля 2024
Буває, таке життя. У мене два брати, рідко спілкуємось, особливо з меншим(велика різниця у віці). Не переймаюсь цим
Лама_мама• 29 июля 2024
Хай спілкується, потім відкриє очі і побаче хто перед нею. Дайте їй наспілкуватися, а потім зрозуміє і повернеться до вас, бо ви сім´я, а подруги не завжди вміють підтримати як у хороші, так і у погані моменти
Бамбарбия! Кергуду.
• 29 июля 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Просто ми спілкувалися. І дуже.
Новорічна пальма• 29 июля 2024
Это в вас ревность и властность говорят. Я тоже такая, к сожалению.
Бамбарбия! Кергуду.
• 29 июля 2024
Ответ дляЛама_мама
У мене дежавю. Вона коли з батьком своєї дитини познайомилася, я їй намагалася сказати що він не дуже хороший. Вона перестала зі мною спілкуватися. Потім виявилося що він її бив вагітну , зраджував. Коли пішов, то стала знову зі мною спілкуватися. І якось дуже ми зблизилися.
Тепер бачу та саме з подругою
Так, повернеться. Але мабуть вже з мого боку не буде тої довіри.
Тепер бачу та саме з подругою
пАлАвинкА• 29 июля 2024
Ответ дляЛама_мама
Звідки такі думки? З сестрами завжди є щось спільне, а друзів вибирають за інтересами
Бамбарбия! Кергуду.
• 29 июля 2024
Ответ дляНоворічна пальма
В чому властность?) ревнощі так, є. А ще не розуміння як доросла людина знову стає настільки відомою та залежною від чужої думки
Лама_мама• 29 июля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Тепер бачу та саме з подругою
Так воно знаєте як, поки сам не переконаєшься нікому і не віриш, навіть близьким людям. Не переймайтеся через це, вона це зрозуміє, але не зараз
Лама_мама• 29 июля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Прям усі сестри одна з одною дуже добре спілкуються? Не думаю, що це залежить від гендеру.
пАлАвинкА• 29 июля 2024
Ответ дляЛама_мама
Я пропустила не, мала на увазі, що нема нічого спільного часто між сестрами