Ms. Похвала• 29 июля 2024
Девочки, что может быть с сыном?
Парню 15 лет, всегда был психически и эмоционально здоров. Уже третий день ходит и жалуется мне на чувство тревоги , сегодня прям плакал ночью. Стрессов сильных не было в последнее время. В пятницу пришёл со спортзала сильно уставшим. Но вот с пятницы то голова кружиться, но слабость.
Стрекозей• 29 июля 2024
невропатолог после педиатра. а можно к хорошему невропатологу сразу после узу сосудов шеи. дети растут и в период роста могут быть проблемы
Ms. Похвала
• 29 июля 2024
Ответ дляСтрекозей
Мы в Германии, это очень здесь сложно. Буду завтра звонить своему педиатр в Украину. Здесь таких жалоб просто не поймут
Мусик Пусик• 29 июля 2024
Струс мозку може бути або щось з хребтом. До невролога завтра терміново.
Прочитала, що в Германії - це жах, співчуваю ((( Шукайте у нас для консультації, хоча дистанційно таке не робиться (((
Стрекозей• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
ну у нас действительно были вопросы по сосудам шеи и после лечения ( таблетки пропили) прошло.
насчет ’ плакал’- сейчас нет здоровых психически людей. может быть тяжело и нервная система не справляется в целом
Ламборджини• 29 июля 2024
в такому віці відчуття тривоги цілком може бути. є ймовірність шо шось трапилось, від цього тривожно але не хоче вам говорити про це.
Ms. Похвала
• 29 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Каже не бился головою, та травм не було
Отчебучкина• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Для початку б я просто чаєм заспокійливим напоїла з чимось солоденьким. І сказала б що так буває в підлітковому віці, купа гормонів, величезні зміни. Це треба в першу чергу для нього, плацебо, щоб не накручував себе, не акцентував, бо можна добрячий невроз заробити. Може мелатоніну на сон якийсь час. Поспостерігати. А далі вже по обставинам. Але його точно треба заспокоїти
Ms. Похвала
• 29 июля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Дала нообут, та чай з мятою
Мелотонін є
Мусик Пусик• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Каже не бился головою, та травм не було
Може невдалий рух зробив, защемлення якесь. Пошукайте остеопата чи професійного масажиста (з мед. освітою). Щоб перевірив хребці, зняв зажими, а далі вже спостерігатимете.
Ms. Похвала
• 29 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Він не жаліється на болі у спині
Отчебучкина• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Дала нообут, та чай з мятою
Мелотонін є
Ну от і все, не робіть проблему, не показуйте йому занепокоєність. Так буває, ростеш, пройде, все добре.
Доречі, саме в підлітковому віці головний дитячий страх смерті батьків змінюється на страх власної смерті. Це природньо. Тому підлітки починають прискіпливіше ставитись до різних симптомів, проявів. Головне - не розвинути невротичний розлад на цій темі.
Усатая полосатая• 29 июля 2024
Гормональные скачки, побертат в расцвете, бывает такое
Может даже депрессия накрыть сильно, сразу найдите психолога, который раскопает что беспокоит
С психиатром бы еще поговорить
Ms. Похвала
• 29 июля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
С психиатром бы еще поговорить
У меня дочь по этой части ((
Были панические атаки с началом войны
Антидепрессанты , психологи
Вроде прошло.
Были панические атаки с началом войны
Антидепрессанты , психологи
Вроде прошло.
Мусик Пусик• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Він не жаліється на болі у спині
Головокружіння і слабкість після тренування може бути ознакою проблеми в шийному та шийно-грудному відділах хребта. Воно необовʼязково болітиме. Я, наприклад, в періоди загострення шийного остеохондрозу не можу дивитись вгору - все пливе перед очима і мошки літають, але не болить. Загалом може і не воно, але як до невролога доступу немає, то хоча б таким чином перевірити фукнкціональність хребта.
Усатая полосатая• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
У меня дочь по этой части ((
Были панические атаки с началом войны
Антидепрессанты , психологи
Вроде прошло.
Были панические атаки с началом войны
Антидепрессанты , психологи
Вроде прошло.
О, ну так вы в этом разбираетесь
Все хорошо будет, это волнообразно
Отвлеките ребенка, может в зоопарк какой, пусть живностью насладится
Все хорошо будет, это волнообразно
Ламборджини• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Чесно, уже начинаю верить в порчу ((
та в школі або на тренуванні щось трапилось, може булить хтось, припугнули, а він тепер через це хвилюється а сказати не може
Ms. Похвала
• 29 июля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
О, ну так вы в этом разбираетесь
Все хорошо будет, это волнообразно
Он всегда так хорошо держался, адаптацию в Германии без проблем прошёл
И тут на пустом месте такое ..
Правда в четверг в школу в новый класс, но говорит что не переживает по этому поводу
И тут на пустом месте такое ..
Ms. Похвала
• 29 июля 2024
Ответ дляЛамборджини
Він мені все розповідає, все
Не було нічого
Завтра збирався йти в зал, але я проти
Не було нічого
Завтра збирався йти в зал, але я проти
Отчебучкина• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Чесно, уже начинаю верить в порчу ((
Викидайте дурні думки з голови в 21му сторіччі) собі теж чайку не завадить. Діти ростуть, так буває. А хлопцю я б ще придумала якусь ’аскорбінку’ в якості крутої закордонної таблетки від всіх хвороб, хай вірить. Бо накрутите його так, що теж порчу шукатиме.
Ms. Похвала
• 29 июля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Багато в мене хто в сім´ї хворіє останнім часом ((( чай теж выпила
Усатая полосатая• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
И тут на пустом месте такое ..
тревога и панические атаки вылазят часто после проблем, может ему стрессово было, он эмоции глотал, а теперь лезет
Я бы сразу на вашем месте психотерапевта толкового ему подыскала
Отчебучкина• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Стрес нікому на шкоду ще не йшов. І це ще навіть не початок, нажаль.
Ms. Похвала
• 29 июля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Вы про що ??
Налякали мене
Отчебучкина• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Вы про що ??
Налякали мене
Ні, ви що) просто всі думають, що те, чого не видно, значить його і немає. Особливо діти зараз. Їх вивезли, ніби все ок, тихо, спокійно, їсти є, сонце світить. Нажаль ні, все вилазить рано чи пізно. Неврози, екземи, порушення ваги, проблеми зі щитовидною, гормонами і т.д. Просто треба пам´ятати про це і знати, що всі проблеми не від порчі, не з повітря. Воно все пройде, але треба собі допомогти.
Капитанша• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Чесно, уже начинаю верить в порчу ((
Бляха как может верить в порчу человек со смартфоном в руках
Капитанша• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
И тут на пустом месте такое ..
Ну вот вам и повод конечно же переживает. дочка 2 года в Польше учится.всё равно не привыкла Всё равно всё чужое и раз в 2 недели стабильно плачет в этом долбаном лицее. 15 лет тоже
Ms. Похвала
• 29 июля 2024
Ответ дляКапитанша
Сыну школа нравилась в том году, он от украинской онлайн нервничал ( физ мат, контрольные все заставили под камеру писать). Но в том году шёл с другом в один класс, в этом году мы оставили его на 2 год в 9 классе в Германии. Друг здесь уже 2 года и перешёл в 10
Ms. Похвала
• 29 июля 2024
Ответ дляКапитанша
Моя дочка тоже никак не может привыкнуть. И плачет и ходить не хочет, пропускает
Там-тарарам• 29 июля 2024
Автор , подивіться добре чи не кусав його часом кліщ . Бо від тієї зарази і на психіку може дати і голова боліти і слабкість .