Дівка в намисті• 29 июля 2024

Причина для розлучення

Якщо питаеш в чоловіка чи допоможе він грошима на операцію, а він каже що в нього не має і хай з цим допомагають батьки, це причина для розлучення чи ще ні?
автор Дівка в намисті • 29 июля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Діти за гроші бабусі і дідуся?
Ні я заробляю, але так щоб покрити усі потреби свої, дітей то вже не лишається вільних коштів, тому звернулась до чоловіка

Коханозадовільна• 29 июля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Чому ви за свої не зробите, а побут він оплатить. Чи відкладаєте на щось особисте
та ну блин..это что же,в критической ситуации совсем нельзя положиться на типа мужа? Здоровье это и есть критическая ситуация.То есть пока молода-здорова,то жена,а как заболела-чужая тетка что ли..
Не люблю натовп• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Тобто дітей утримуєте ви? У нього чарівна мотня чи чому тримаєтесь? Бітьки, так розумію, адекватні. Все-таки про яку суму мова?
Не люблю натовп• 29 июля 2024
А коли в лікарні будете (,батьки допоможуть з грошима), то діти в соцзакладі чи де?
Коханозадовільна• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
подавайте на алименты в браке.Единственный выход.Вы живете с редкостным жлобом.Я не знаю,может это ваша вторая половинка,но вот в таком режиме здоровье и подрывается.
Біле пальто• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Так в нас кожен ха свої живе
Это не семья.
Не люблю натовп• 29 июля 2024
Якісь навіть не пріходящій тато.

Не люблю натовп• 29 июля 2024
Авторе, вас не смущає, що ідіти йому побоку?
автор Дівка в намисті • 29 июля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Я б сама собі оплатила якби чоловік взяв на себе частину витрат, але він каже що і це не зможе, потрібно до батьків звертатись, якось навіть не спробував нічого зробити, а одразу про батьків згадує
Люблю порядок• 29 июля 2024
Як так ...операція . Це ж не витребеньки
Не люблю натовп• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Якщо сума перевищує в 10 разів його зарплату, то лише майно під заставу. Ви не написали суму і чиє майно. Буває так, що є інші методи і суми. Мені в держлікарні в два рази більшу суму назвали, ніж в Добробуті столичному.
Якщо мова про 10-20 тис, то взагалі що вас тримає разом? Хто буде з дітьми в той час і за що ви з ними будете жити на лікарняному.
Червона калина• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Через хворобу
А если у него действительно нет?
Червона калина• 29 июля 2024
Ответ дляАБВГДейка
Его поступки говорят о том, что ему жить в семье выгодно, есть бесплатная уборщица, повариха и прачка, а вы сами решайте надо она вам или нет
И секс бесплатный
Секс - это для двоих удовольствие. Или вы и его продаете?
автор Дівка в намисті • 29 июля 2024
Ответ дляЧервона калина
Если бы продавпла, то хватило бы на операцию))
автор Дівка в намисті • 29 июля 2024
Ответ дляЧервона калина
А если у него действительно нет?
Немає але ж інші чоловіки якось з таких ситуацій виходять, якось допомагають
Не люблю натовп• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
З яких? Ви ж навіть тут не пишете правди. А могли б і може іншу клініку чи лікаря порадити
Не люблю натовп• 29 июля 2024
Ви до цього не помітили, що на дітей і на мінімум вашого добробуту не дає нічого?
автор Дівка в намисті • 29 июля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Щось дає але замало
автор Дівка в намисті • 29 июля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Дякую, я як звжди знайду вихід, мені скоріш погляд зі сторони потрібен на цю ситуацію

Не люблю натовп• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ви не можете на нього покластись, навіть якби самі заплатили. Які ще питання
Шукаю стакан• 29 июля 2024
Так, це причина для розлучення, сім’ї вже нема у вас.
Потім якщо він військовий, він вам скаже, я з тобою розлучаюсь щоб ти і твоя дитина (його також), якщо дитина є, гривні не отримали якщо зі мною щось станеться. ’Ти ніколи не отримаєш гривні від мене’. Це може бути наступним шокуючим для вас фактом.))) Усім дам, а тобі і твоїй!! дитині ні копійки, але попередньо він вас і вашу сімейку використає по повній, так що не дивуйтесь) Бувають і такі нестандартні випадки в житті) Коли чоловікам здається, що ви їх обікрали матеріально, але вони вас лишать з голою ж... і їм ще усі в цьому будуть допомагати, бо вони няшні, усім посміхаються, а ви ходите сумна, вічно вирішуюча свої хворобливі проблеми і можете на когось буркнути незадоволеним голосом і поглядом))) Починайте збирати чемодани)
Усміхайлик• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
А якщо він бажає жити сім´єю але ніяк не вкладається?
Значит семья ему не положена
автор Дівка в намисті • 29 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Це вам так звезло в житті чи кому? Оце і чоловіком назвати важко, якась обіженка маміна.
Шукаю стакан• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Це у знайомої чоловік попередній.
автор Дівка в намисті • 29 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Це у знайомої чоловік попередній.
Жах, суцільний жах.
Шукаю стакан• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Жах, суцільний жах.
Нормально. Швидко іншу жінку знайшов)
автор Дівка в намисті • 29 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Нормально. Швидко іншу жінку знайшов)
Як повезло, таке сокровіще отхватіла
Шукаю стакан• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Як повезло, таке сокровіще отхватіла
Так, вона його не любить, а він у неї так закохався, готовий все віддати і в інших забрати і віддати) Така любов, світ не бачив, а вона успішно цим користується))) Се ля ві)
автор Дівка в намисті • 29 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Це більш схоже на помсту колишній, котра не схотіла тарганів колихати)
автор Дівка в намисті • 29 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
а шо вона його зовсім не кохає? Як жалко