Love_Love_Love_• 29 июля 2024

Чоловік наклав на себе руки?

Вибачте, там просто вже така агонія, немає сенсу питати, в якому це місті хтось знає?
Я просто не вірю що можна так тролити 😳
Це ж можна перевірити через поліцію?
Ksenia2291• 29 июля 2024
Ответ дляOksiz
Та звичайна тролиха, вона ще майбутнє розказує, коли таблетки закінчуються. У неї щизофренія,здається. Просто хвора людина
Это, наверное, та, у которой любовник приближен к ЦЕНТРУ

ЧупакабраЗеБест• 29 июля 2024
Ответ дляVeronika_100k
Да. Ваша трольная тема про папу и рядом не валялась.
зависть - плохое чуйство. работайте над ним.
Veronika_100k• 29 июля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Это что вы сейчас сгенерировали? Набор случайных слов 🤣
Oksana USA• 29 июля 2024
Ответ дляЕлена1265
Детям 7 и 4 года
Да, так оказалось после того, как я спросила, сколько лет детям в разрезе того, что она писала ’4 года в браке’.

Там по ходу развития событий порционно выдавались новые подробности.
Alienmoon• 29 июля 2024
Автор , вы серьезно сейчас? 🤣
Это же троллиха , уже тему про б.у трусы для мужа настрочила .
Вот это вы наивная )
Oksana USA• 29 июля 2024
Автор той темы уже успела побывать здесь. Но почему-то не отписалась здесь без анонима.
Юся шопоголик• 29 июля 2024
А помните еще тема была муж пошел на пробежку и пропал два часа его нет и позвонили сказали что толи покончил с собой толи инфаркт уже не помню, похожий почерк

Горда пташка• 29 июля 2024
Ми колись жили у військовому містечку. Поруч чудові сусіди. Дружили. Одного вечора я ж дивуванням почула, що вони сваряться, бо такого ніколи не було. Потім сусідка зайшла по справах, попутно поскаржилася, що посварилися, що вона не розуміє як це вийшло. Чоловік на той час пішов з дому розлючений. Знайшли в гаражі, повісився. Сварка перша і з ніхера як кажуть. Що там клацнуло - не знаю. Дуже хороша була людина, позитивна, коасний друг. Тому все буває в житті
Горда пташка• 29 июля 2024
Інший випадок взагалі треш. В друга день народження влітку. Святкували в його батьків в котеджному містечку. Батьки там завжди були дружні до молоді та друзів сина. Ми там неодноразово збиралися. Басейн, шашлики, молодь. Батько іменинника не пив, щоб на бусику вивезти потім всю компанію в місто. Настрій чудовий, погуляли. Батько всіх наз вивіз в місто, там всі роз´їхалися по домівкам. Батько повернувся до дому, сказав що нас вивіз, спитав чи треба щось допомогти , пішов ставити машину в гараж, а потім в бані повісився. Нас всіх опитувала поліція, чи було щось. який настрій в нього бум, може щось казав. А ми просто не вірили. Бо він нас віз, шуткував, запрошував на риболовлю приїхати.
Це все страшно
Киев_Елена• 29 июля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
если честно я тоже потрясена
А с чего вы взяли что это троль?
ЧупакабраЗеБест• 29 июля 2024
Ответ дляКиев_Елена
А с чего вы взяли что это троль?
а где это я такое написала?
Vasilek-7076• 29 июля 2024
Ответ дляOksana USA
А як це можна відстежити і ідентифікувати авторів інших тем, хто побував у цій темі?
Oksana USA• 29 июля 2024
Ответ дляVasilek-7076
Прочтите сообщение #22 в данной теме и сравните со скрином.
Vasilek-7076• 29 июля 2024
Ответ дляOksana USA
А, зрозуміла, дякую. Я просто подумала, що тут це якось технічно можна було.
Стешк@• 29 июля 2024
Ответ дляГорда пташка
Отож, вполне может оказаться, что правда та история. А то, что автор в такой момент отписывалась, то возможно ее психика из-за скорости развития событий могла так среагировать - будто не с ней, а как со стороны, за стеклом...
Цинизм и недоверие процветает сейчас, увы...
Еленнн• 29 июля 2024
автор- онлайн. кілька раз запитання за місто...,тишина. і це головний фактор,ще тема придумана.