Телефон Рубика• 29 июля 2024
Допоможіть знайти форум
Добрий день!
Допоможіть будь ласка знайти форум, де "відаючі"люди діляться інформацією певного напрямку
Дякую
Не виправдовуюсь• 29 июля 2024
Ответ дляEva030330
Що таке ’відаючі’? Це я одна не розумію цього слова?
тарологи - херомантологи
Твердая валюта• 29 июля 2024
Ответ дляEva030330
А ще цікаво, що там закладається в поняття ’певного напрямку’)))
Телефон Рубика
• 29 июля 2024
Ответ дляTammy21
Я б подивилася як люди з комплексом бога та роздутим его комунікують між собою. Якщо знайдете, будь ласка, киньте в мене посиланням. Дякую!
Багато людей просто не розуміють в який ’цікавий’ час ми живемо