AlinaG1423• 29 июля 2024

Німеччина. Враження про соціальне житло.

Нещодавно приїхали в розподільчий центр в Бохум. Ділюся інформацією , може комусь потрібно. Просиділи там менше доби. На автобусі нас та ще інших українців відвезли автобусом у табір Гютерсло. В цьому таборі ( виглядає як невеличкий квартал з двохповерховими будиночками на 3-4 родини) все було чудово. Їжа 3 рази на день, умови більш ніж нормальні, поруч ботанічний сад, центр міста. 15 діб ви маєте право там знаходитись. За цей час вам зроблять флюрографію та щеплення. Потім після цього часу вас відправляють по населенним пунктам . Місто кажуть у день розподілу, дають квиток. І тутпочинається лотерея… Нас заселили на кордоні з Нідерландами, місто Вассенберг.
Якщо ви збираєтесь у Німеччину через Бохум, і потім побачите що вас селять у цей Вассенберг, не їдьте! Це жахливо. Ви прибуваєте і ратхаус робить вигляд що вони дуже зайняті і ви маєте приходити завтра. Їх не цікавить що ви з дитиною та сумками. Ночуйте де хочете. Якщо ви настирливі , то вам дозволять все ж заселитися в соціальне житло… сьогодні. Вам викличуть таксі, і привезуть … туди де у вас декілька годин буде просто шок і сльози. Ліс, поля і вагончики з арабами та чьорними людьми… поруч будівля яка нагадує колонію строгого режиму, мабуть це вона і була… будівля брудна та вонюча… все обісцяне та засрате… кухня- ви туди і не зайдете, душ- окрема розмова. Запах неблагополуччя. На вулицю вийти постояти біля будівлі може для вас закінчитися дуже плачевно, а якщо ви захочете трошки відійти подалі, вас можуть і не знайти потім, але спочатку за вами підуть араби…взагалі українців там десь 10-12 , всі інші- чорні. Як виявилося українські жінки , які там живуть навіть не скривають чим вони там займаються з тими арабами.У людей просто потухші очі і чомусь всі вони хворі . Дитину ви свою не зможете відпустити ні в туалет ні помитися саму, це опасно, вночі це взагалі неможливо. Кімната- це камера колонії, брудні ліжка , підлога в якихось бінтах з гноєм, їсти вам прийдеться тільки на траві на ковдрі, бо виїхати кудись там також проблема. Радіус 15-20 км поля і ліс і транспорт не ходить. Сумніваюсь що перший день від побаченного вам взагалі захочеться їсти. Коли ти відмовляєшся від цього житла одразу- повертаєшся в Гютерсло то тебе просто пошлють нах…й і ти опинишся на вулиці з дитиною і валізами, навіть вночі. Вам просто будуть погрожувати і нададуть 5 хвилин забратися з территорії.Персонал розмовляє дуже грубо з українцями, до арабів там інше ставлення , бо їм дозволяють жити і кормлять по 6 місяців, дають гроші десь 50 євро в тиждень на людину. Вони довольні.Це попередження всім, хто опиниться в Бохумі і потім в Гютерсло. Ми відмовилися відразу і прийшлось міняти землю. Слава Богу що не зареєструвалися там в Вассенберг, бо вони тичуть ті папери щоб ви одразу їх заповнили. Бережіть себе і дітей.
sua• 29 июля 2024
А сейчас вы где, в какой земле?
Епанчина• 29 июля 2024
Фото будут?
Khmelnichanka• 29 июля 2024
Співчуваю. Це лотерея. А не маєте фото тих жахливих умов?
sua• 29 июля 2024
Такое,как вы описываете в любой земле есть. Как повезет...
ElenaMari• 29 июля 2024
Автор , а почему вы человек , а чёрный человек не человек, у вас корона?? Там все не от хорошей жизни, дома вам плохо, вы ехали от войны, думали вам остров личных подарят. Автор если не лай Бог где то война, Украина фиг кому поможет, она нам помочь не всилах.
sua• 29 июля 2024
И, кстати, автор, вот это как вы называете ’социальное жилье’ - это не была бы ваша конечная точка. Оттуда вас распределили бы дальше. Другой вопрос - как быстро, может тянуться и полгода..
ElenaMari• 29 июля 2024
У меня знакомые что три года назад уехали, что два, что в этом году квартиры получили и живут в ус не дуют, одни деньги собрали под Одессой жилье купили.
Khmelnichanka• 29 июля 2024
Ще допишу. Як Вам вдалося відмовитись від розподілу і поїхати на іншу землю? На яку саме?
Ananasprotivogaz• 29 июля 2024
А прививать зачем? И от чего?
sua• 29 июля 2024
Ответ дляElenaMari
Большие семьи? Если семья из трёх человек или меньше, то получить отдельную квартиру - это везение. В основном подселяют к кому-то.
Irinkalak• 29 июля 2024
Ответ дляElenaMari
Не трендите, жилье они купили, смешно просто
Бессмертный пони• 29 июля 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
А прививать зачем? И от чего?
От флюрографии )))
sua• 29 июля 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
А прививать зачем? И от чего?
В некоторых городах требуют обязательную вакцинацию. От краснухи, например.
PinkMa• 29 июля 2024
Ответ дляElenaMari
дело не в человек не человек, а что там отбросы как правило, какая-то гопота, которые с ножом пырнут, изнасилуют, арабы вообще дикие у них же женщины мотанки, им белая в шортах и у них слюна капает. Уровень образования 0, уровень культуры тоже. а так то все равны,да
Ananasprotivogaz• 29 июля 2024
Ответ дляБессмертный пони
От флюрографии )))
Флюорография тут при чем
PinkMa• 29 июля 2024
Ответ дляIrinkalak
может какая-то цыганва с 7ми детьми и собирали выплаты на детей
Irinkalak• 29 июля 2024
Ответ дляPinkMa
Ну да, или 20 -30 было отложено с мирных времен, дособирали 5-10 тыс за 2,5 года и купили
ElenaMari• 29 июля 2024
Ответ дляsua
Не знаю, у меня все знакомые живут отдельно, у всех отдельные квартиры ни к кому не подселили
sua• 29 июля 2024
Ответ дляElenaMari
Семьи состоят из скольки человек?
PinkMa• 29 июля 2024
Ответ дляIrinkalak
ага) я думаю про купленные квартиры пишут тролли, или рос, тролли
ElenaMari• 29 июля 2024
Ответ дляIrinkalak
Ну вы не трендите, купили, я за пол года домой вернулась и машину за 9000 дол. купила. Если привыкли транжирить то конечно куда там, а если работаете, пособие, и экономите то все будет
WomAnn• 29 июля 2024
Ответ дляElenaMari
Мне тоже сразу запахло расизмом
ElenaMari• 29 июля 2024
Ответ дляsua
Семьи состоят из скольки человек?
Тётя с дядей двушку получили, их дочь с двумя детьми трёшка, знакомая с тремя детьми большую квартиру, сестра трёшка. Семьи учеников тоже от двушку до трешек
ElenaMari• 29 июля 2024
Ответ дляPinkMa
Ну да, вы же там не были что бы писать ?)
sua• 29 июля 2024
Ответ дляElenaMari
А какая земля?
В Баден-Вюртемберг такое очень редко.
ElenaMari• 29 июля 2024
Ответ дляWomAnn
Мне тоже сразу запахло расизмом
Ой расизм))) В чем что наши есть с мозгами , а есть безголовые
ElenaMari• 29 июля 2024
Ответ дляsua
А какая земля?
В Баден-Вюртемберг такое очень редко.
Бремен, Берлин, и Франкфурт, ещё одни за городом не помню название
ElenaMari• 29 июля 2024
Те что уехали весной им те кто уже там нашли квартиру, они приехали и сразу в квартиру зашли от социала, пожили у знакомых пока оформились
WomAnn• 29 июля 2024
Ответ дляElenaMari
Надоело уже читать, что к украинцам плохо относятся, а как мы относимся к другим людям? Да что там к другим, к своим же
Khmelnichanka• 29 июля 2024
Ответ дляsua
Семьи состоят из скольки человек?
На нашій землі в притулку одиноких підселяли по 2-3 особи, але коли люди переїжджали в квартир, то тоді давали кожному окремо. Якщо 1 людина, то або студія або1-кімнатна квартира. Від 2-х осіб і двокімнатну можна було отримати. Нас троє - живемо в трьохкімнатній. Саксонія.