Спасу мир• 29 июля 2024

Варикоз- обовʼязково розріз роблять в паху? Можна щось простіше!

автор Спасу мир • 29 июля 2024
Я дуже боюсь розрізів
Дуже дуже
Але в мене не просто судини
А варикоз.. може шось новіше придумали?

Я только за!• 29 июля 2024
Рекомендую сходити на консультацію, і дізнатись, що саме у вашій ситуації показано
Парова машина• 29 июля 2024
Ответ дляСпасу мир
Я дуже боюсь розрізів
Дуже дуже
Але в мене не просто судини
А варикоз.. може шось новіше придумали?
Знайома казала, робили 3 розріза, по всій нозі. Може якісь, мініінвазівні. Не питала.
Чому в паху? Там артерія починається, і треба навести порядок...
Гага Газу• 29 июля 2024
Ответ дляСпасу мир
Я дуже боюсь розрізів
Дуже дуже
Але в мене не просто судини
А варикоз.. може шось новіше придумали?
ну єдине що в паху розріз це дуже незручно, особливо якщо є алергія на пластир а ви про це взнаєте на 3 день коли там усе напухло і страшне чухається
Пес Патрон• 29 июля 2024
Ну як простіше, раніше взагалі ноги різали, щоб судини видалити. Зараз це через розріз в паху роблять. Ну будуть шви і потім шрам у паховій складці.
Вам склерування судин не пропонували?
melisa-milena• 29 июля 2024
Если лазером, то без разреза в паху.
Я делала с разрезом в паху.
Зажило и не видно
Допоможіть знайти• 29 июля 2024
Разрез в пару и вытягивают вену. Какое-то время надо находится в больнице. Лазером - маленькие разрезы по ноге, лазер спаивает вену изнутри. После операции сразу домой.