Пушап Мі мі• 29 июля 2024
Куди поїхати в Грузії, що подивитись?
Залежить від того, що ви любите.
Ми були в Тбілісі, є що подивитися в самому місті: парк на Набережній, звідти можна піднятися канатною дорогою до фортеці Нарікала, потім можна спуститися через Ботанічний сад донизу. Варто подивитися пантеон на горі Мтацмінді, комплекс біля храму Цмінда Самеба, мені дуже сподобався комплекс Історія Грузії, який створив Царітелі (цей комплекс чомусь не дуже розкручений, знаходиться на краю міста, але на мене він справив величезне враження). Можна сходити до художнього музею з картинами Піросмані.
З того ж Тбілісі купа екскурсій: до Казбегі через перевал - там найгарніші види по путі, до древньої столиці Грузії Мцхети, до Горі і кам´яного міста біля нього. І ще купу чого пропонують.
Пушап Мі мі
• 29 июля 2024
Ответ дляСалт
Залежить від того, що ви любите.
Дякую. Ми прилітаємо в Кутаїсі, хочемо там побути пару днів, потім в Батумі і наостанок в Тбілісі, бо звідти будемо вилітали