Файна_зупка• 30 июля 2024
Реально зараз заробити на дропшипенге?
Хто недавно почав, цікавить чи варто воно того? Є норм заробіток? Ну хоча б 8-9 тис?)
Осьминожко• 30 июля 2024
Хоча б 8 - 9 тис, а краще 20-30.
Якщо Ви будете займатись продажами тільки ради грошей і це не буде Вам подобатись, то це дуже швидко закінчиться без результатно.
Осьминожко• 30 июля 2024
Я не люблю працювати по дропу, бо це якась труба. Але є продавці які непогано заробляють на дропі. Кожному своє.
Файна_зупка
• 30 июля 2024
Ответ дляОсьминожко
А ви як ?
Перша леді колгоспу• 30 июля 2024
Ответ дляОсьминожко
Чого труба?
ВундерКИНГ• 30 июля 2024
Зараз майже немає продажів, хіба що знайдете такий товар, що буде продаватися як гарячі пиріжки.
Замурмишка• 30 июля 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Якщо людина навіть не знає як пишеться це слово, то навряд вона зможе знайти такий товар та організувати все з нуля
Карма хамелеона• 30 июля 2024
неужели кто-то еще покупает эту некачественную хрень, когда доступны практически все магазины мира
Меня не звали• 30 июля 2024
Знизять сумму покупок, яка не обкладається митом - і до побачення, дропшипінг
Відморожена• 31 июля 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Я тоже редко покупаю что-либо из интернета. Исключения составляют магазины Найк, Ньюбеланс и Ансвер. А так - только оффлайн. Те редкие разы что заказывала через инсту или на сайтах в инете - очень плохого качества товар был.
Карма хамелеона• 31 июля 2024
Ответ дляВідморожена
и я об этом