Невловимий Джо• 30 июля 2024
Тут часто критикують напівфабрикати галі балуваної
А чому? Що не подобається?
Дуб береза• 30 июля 2024
Мы брали только пельмени, нормальные, дороговато, но и мясо совсем мало, хотя тесто идеальное.
Ошеламиссимо• 30 июля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Адмін цілий день на виробництві, і слідкує, що роблять працівники в цеху. А якщо має час, то і сама допомагає ліпити
Ой, ну ок, вірте.
По факту якість в різних ГБ різна.
Це вам тут всі написали.
І там де вона погана - це відповідальність тих, хто ліпить.
Бо директор підписує франшизу, це договір, за яким він отримує рецепти і постачальників, йому точно нема сенсу мутити з продуктами.
По факту якість в різних ГБ різна.
Це вам тут всі написали.
ДваДваВісім• 30 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Ой, ну ок, вірте.
По факту якість в різних ГБ різна.
Це вам тут всі написали.
По факту якість в різних ГБ різна.
Це вам тут всі написали.
Я вірю, бо працюю тут, і бачу все. Рецепти у всіх одинакові. А постачальники у всіх різні. Тому і продукція різна. Хтось робить із сиру 5%, а хтось із сирного продукту. Тому у наш магазин приїзжають з інших районів міста, хоча у них є також Галі
Ошеламиссимо• 30 июля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Ну так ви знаєте за свою точку, а в інших може бути по-різному. Який сенс власнику з сирного продукту робити, щоб люди врешті не купляли і він прогорів?
ДваДваВісім• 30 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Я також цього не розумію. Можливо хоче здешевити продукт, але загубить потенційних покупців
Треба підробіток• 30 июля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Вкусно, но не стоит своих денег. Всё равно как магазинное - а стоит как домашнее. Я когда-то нашла на ЛОХе женщину которая домашние пельмени делает, иногда заказываю у неё. Вот у неё действительно фарш из мяса с луком без кучи добавок хлеба, манки и т.п.
Такое же качество как в Гале я могу в АТБ купить - но там же дешевле.
Не знаю, может быть это ещё от точки зависит, может где-то лучше. Возле меня в Гале делают вот так.
и по чем пельмени у женщины?
Тріль!• 30 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
’Галя’ з Луцька, в Луцьку у нас в магазинах продукція дуже хорошої якості, гарний асортимент.
В інших містах франшиза, думаю, тому там якість не така, як в рідному місті
я би так не сказала..
Почемучечка• 30 июля 2024
Це франшиза. Тому якість може відрізнятися.
Купую завжди в одному й тому самому магазині. Дуже смачно.
Ответ дляОшеламиссимо
В кожній ГБ своя якість продукції. Це найголовніший мінус франшизи. В одному смачні пельмені, в іншому - фігня. А щоб спробувати все, треба купу грошей викинути. Не купую там. Та й ціни дійсно кусаються.
А, может быть. Я и забыла.
Цены очень высокие. Можно было бы платить, если б качество было и вкусно. Но, я от магазинных разницу только в цене ощутила.
АсобеннАя• 30 июля 2024
Наш топ три из ГБ - сырники, блины со сладким творогом и котлеты Гордон блю. Реже берем картофельники с мясом и тефтели с рисом. Берем всегда в одном месте, все вкусно и хорошего качества.
Лапка• 30 июля 2024
В мене є молода жінка, яка готує вдома на замовлення ті ж самі пельмені, вареники, зрази і т.д….. Не дешево. Але, ніяка Галя й поруч не стояла. Не знаю, можливо мені не пощастило, але брала їх продукцію в різних точках і все не те.,, Сирники сухі й забиті, в пельменях цибулі більше, ніж мʼяса (((((
АсобеннАя• 30 июля 2024
И, кстати, плохих отзывов не слышала. Наоборот по отзывам знакомых и начала покупать их продукцию, хотя до этого никогда не покупала ни полуфабрикаты ни кулинарию в каких-то супермаркетах.
А що таке?• 30 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Франшиза, я так понимаю, это должен быть не просто список полуфабрикатов и название бренда, а и проверенные поставщики, во всех точках одинаковые продукты, соблюдение технологии изготовления, а не такое, кто во что горазд, что захотел то и положил. Какой то контроль должен быть.
франшиза 50к$
Анонім Перший• 30 июля 2024
Дуже смачні зрази з капустою - от прям начинка на мій смак і її багато. Пельмені дуже сподобалися, а от недавно взяла у Форі пельмені ті, шо за 800грамів 200 з чимось грн коштують - то Галіні на три голови смачніші були. Млинці зі шпинатом і бринзою - реально багато начинки і вона соковита. Зрази з м´ясом не сподобалися - начинка жирнувата, як на мене. Рибні котлети ті, шо непісні - дуже жирні, більше не візьму, а ті, шо нежирні, то дуже смачні були, я їх запікала, там така скоринка класна на них була. Вареники з картоплею і грибами беру до посту собі, подобаються
Пиши-пропало• 30 июля 2024
У нас Галя смачна, але я стільки не заробляю, дуже дорого. Мені ліпше самій витратити годину і наліпити тих пельменів.
Скользкая• 30 июля 2024
На нашей точке поначалу было вкусно, а сейчас дерьмо. Фирма позиционирует себя, как ’домашняя продукция’, но на домашнее там ничего и близко не похоже, может, чуть получше Элики разве что. Пельмени ’домашними’ и близко не пахнут. Толстенное тесто и горошинка мяса. Недавно брала котлеты по-киевски, 3 шт вышло на 189 грн. Весь укроп и масло вытекло, получились надутые шарики, а внутри пусто))
Чаклунка-ведунка• 28 августа 2024
Ответ дляКокошинЭль
Подобається солянка. Купую заморожену солянку, варю картошку як на суп, додаю цю заморожену суміш і вуаля - дуже смачна солянку готова. Виходить дуже смачно.
Ужас)