Bransoletka• 30 июля 2024

Адміністративний протокол за ст. 210 КУпАП

Разом з відстрочкою зявилася така відмітка в документі " Складено адміністративний протокол (дата, номер ) за ст. 210 КУпАП.
Це штраф? Де його можна глянути? У воєнкоматі віддали військово- обліковий документ і все
kanni• 30 июля 2024
Ще не штраф, повинні викликати на розгляд справи, за результатами розгляду буде штраф. І з протоколом повинні були ознайомити, надати копію.
Like-995b• 30 июля 2024
автор Bransoletka • 30 июля 2024
Ответ дляkanni
Ого. А який може бути штраф?
kanni• 30 июля 2024
Ответ дляLike-995b
фото
Застаріла у вас редакція.
kanni• 30 июля 2024
Ответ дляBransoletka
Ого. А який може бути штраф?
17000-25500 грн.
автор Bransoletka • 30 июля 2024
Ответ дляkanni
17000-25500 грн.
Навіть якщо оновили до 18 липня?( чи 16 липня)
Like-995b• 30 июля 2024
Ответ дляkanni
Застаріла у вас редакція.
kanni• 30 июля 2024
Ответ дляBransoletka
Я ж не знаю за що вам штраф. Окрім оновлення багато інших обов‘язків.
kanni• 30 июля 2024
Ответ дляLike-995b
фото
Я і кажу - застаріла. Стаття 210 зараз звучить так:

Стаття 210. Порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку

Порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку -

тягне за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -

тягне за собою накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вчинення дій, передбачених частиною першою цієї статті, в особливий період -

тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Примітка. Положення статей 210, 210-1 цього Кодексу не застосовуються у разі можливості отримання держателем Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів персональних даних призовника, військовозобов’язаного, резервіста шляхом електронної інформаційної взаємодії з іншими інформаційно-комунікаційними системами, реєстрами (у тому числі публічними), базами (банками) даних, держателями (розпорядниками, адміністраторами) яких є державні органи.
Like-995b• 30 июля 2024
Ответ дляkanni

У меня без примітки . А так, да. Вы правы
nnnnika• 30 июля 2024
А в якому документі зʼявилася так відмітка, в військовому квитку?
kanni• 30 июля 2024
Ответ дляLike-995b
А різницю у розміру штрафу ви теж не помітили? У вас написано 50-100 неоподатковуваних мінімумів, а в чинній редакції 1000-1500 )))
автор Bransoletka • 30 июля 2024
Ответ дляnnnnika
Тимчасове посвідчення
Like-995b• 30 июля 2024
Ответ дляkanni
Это что мне продали какую-то туфту ))
Homom• 30 июля 2024
Ответ дляkanni
Господи а какой у нас лподаткований минимум ?

1000? Это сколько ф цифрах ?
kanni• 30 июля 2024
Ответ дляHomom

1000? Это сколько ф цифрах ?
17 грн. х 1000 = 17 000 грн. Я вище писала, можуть від 17 000 до 25 500 грн. штраф призначити.
kanni• 30 июля 2024
Ответ дляLike-995b
Это что мне продали какую-то туфту ))
Ні, просто законодавство швидко міняється, останні зміни до цієї норми були 9 травня.
автор Bransoletka • 30 июля 2024
Ответ дляHomom

1000? Это сколько ф цифрах ?
17000 грн
автор Bransoletka • 30 июля 2024
А як довго цей процес накладення штрафу моде бути?
автор Bransoletka • 30 июля 2024
Виходить, що вони грозидися, що хто не оновить ці дані протягом 2 місяців, то буде штраф. А на ділі всерівно штраф виписують. На лоха....
Leonleon• 30 июля 2024
Ответ дляBransoletka
10 діб
Якщо будете оскаржувати на це є 20 діб
Якщо не сплатите через 10 діб подвоюється
автор Bransoletka • 30 июля 2024
Ответ дляLeonleon
10 діб
Якщо будете оскаржувати на це є 20 діб
10 діб на оплату? І де дізнатися про цей штраф?
nnnnika• 30 июля 2024
Ответ дляBransoletka
Ви ж не дали ввідні дані, можливо не стояв на обліку або перепрописався та не повідомив ТЦК чи ще щось. Поки не виясните за що протокол, то тільки можна гадати. В ідеалі мали дати протокол, а не просто написати, що він є. Навряд ви без адвоката справитеся
автор Bransoletka • 30 июля 2024
Ответ дляnnnnika
А як дізнатися, коли буде суд?
nnnnika• 30 июля 2024
Ответ дляBransoletka
А як дізнатися, коли буде суд?
Думаю, що треба їхати в ТЦК та просити протокол на руки. А з судом, вам мають прислати повістку в суд, хоча в наших реаліях не факт, що пришлють. Але все одно вам би з адвокатом порадитися. Ще подивіться через Гугл, пишуть що є варіанти, як перевірити чи є повістка в суд, але чи працює це на практиці, не знаю
автор Bransoletka • 30 июля 2024
Ответ дляnnnnika
Дякую
Irena22• 30 июля 2024
Ответ дляBransoletka
А як дізнатися, коли буде суд?
За цією статею штраф накладає ТЦК. В суд вас викликати не будуть.

А постанову ТЦК можна оскаржити в суді протягом 10 днів.
автор Bransoletka • 31 июля 2024
Ответ дляIrena22

А де сам штраф глянути?
автор Bransoletka • 31 июля 2024
Що саме цікаве, документи на оновлення даних подали 26 червня. І на відстрочку. Вони забрали військовий документ і сказали прийти через місяць за ним. І через місяць дали те посвідчення з датою видачі 26.07 і впаяли штраф. Виходить, що дані ми оновили вчасно, а вони просто затягнули час
nnnnika• 31 июля 2024
Ответ дляBransoletka
Автор, вияснили за що протокол?