Разом з відстрочкою зявилася така відмітка в документі " Складено адміністративний протокол (дата, номер ) за ст. 210 КУпАП.
Це штраф? Де його можна глянути? У воєнкоматі віддали військово- обліковий документ і все
Ответ дляkanni
Ще не штраф, повинні викликати на розгляд справи, за результатами розгляду буде штраф. І з протоколом повинні були ознайомити, надати копію.
Ого. А який може бути штраф?
Ответ дляkanni
17000-25500 грн.
Навіть якщо оновили до 18 липня?( чи 16 липня)
Ответ дляLike-995b
фото
Я і кажу - застаріла. Стаття 210 зараз звучить так:
Стаття 210. Порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку
Порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку -
тягне за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -
тягне за собою накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вчинення дій, передбачених частиною першою цієї статті, в особливий період -
тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Примітка. Положення статей 210, 210-1 цього Кодексу не застосовуються у разі можливості отримання держателем Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів персональних даних призовника, військовозобов’язаного, резервіста шляхом електронної інформаційної взаємодії з іншими інформаційно-комунікаційними системами, реєстрами (у тому числі публічними), базами (банками) даних, держателями (розпорядниками, адміністраторами) яких є державні органи.
Ответ дляkanni
У меня без примітки . А так, да. Вы правы
Ответ дляnnnnika
А в якому документі зʼявилася так відмітка, в військовому квитку?
Тимчасове посвідчення
Ответ дляHomom
Господи а какой у нас лподаткований минимум
?
1000? Это сколько ф цифрах ?
? 1000? Это сколько ф цифрах ?
17000 грн
Виходить, що вони грозидися, що хто не оновить ці дані протягом 2 місяців, то буде штраф. А на ділі всерівно штраф виписують. На лоха....
Ответ дляLeonleon
10 діб
Якщо будете оскаржувати на це є 20 діб
Якщо не сплатите через 10 діб подвоюється
Якщо будете оскаржувати на це є 20 діб
10 діб на оплату? І де дізнатися про цей штраф?
Ответ дляBransoletka
Ви ж не дали ввідні дані, можливо не стояв на обліку або перепрописався та не повідомив ТЦК чи ще щось. Поки не виясните за що протокол, то тільки можна гадати. В ідеалі мали дати протокол, а не просто написати, що він є. Навряд ви без адвоката справитеся
Ответ дляnnnnika
А як дізнатися, коли буде суд?
Ответ дляBransoletka
А як дізнатися, коли буде суд?
Думаю, що треба їхати в ТЦК та просити протокол на руки. А з судом, вам мають прислати повістку в суд, хоча в наших реаліях не факт, що пришлють. Але все одно вам би з адвокатом порадитися. Ще подивіться через Гугл, пишуть що є варіанти, як перевірити чи є повістка в суд, але чи працює це на практиці, не знаю
Ответ дляnnnnika
Дякую
Ответ дляIrena22
За цією статею штраф накладає ТЦК. В суд вас викликати не будуть.
А постанову ТЦК можна оскаржити в суді протягом 10 днів.
А де сам штраф глянути?
Що саме цікаве, документи на оновлення даних подали 26 червня. І на відстрочку. Вони забрали військовий документ і сказали прийти через місяць за ним. І через місяць дали те посвідчення з датою видачі 26.07 і впаяли штраф. Виходить, що дані ми оновили вчасно, а вони просто затягнули час
Ответ дляBransoletka
Автор, вияснили за що протокол?