Пацака-задирака• сегодня в 06:25
Закрою многолетний гештальт
Я умственно тупая по жизни и публично вам в этом здесь признаюсь!
Каяспер• сегодня в 08:59
Ответ дляПодтяжка
Як людина з капець наскільки високим інтелектом скажу що ви нічого не пропустили в цьому житті. Високий інтелект це зло для самої людини. Людина з інтелектом не належить собі.
А ви ще більш смішна, ніж автор🤣
Цирк на дроті• сегодня в 12:23
Ответ дляПодтяжка
Мова ж не про школу. Про доросле життя. Мова про те що якщо ти розумний ти повинен багато заробляти, або науковий винахід зробити. І ти всім винен, ти ж розумний ти вигадаєш як з жопи вилізти, так щоб всім гарно було.
Кому ти що повинен? Якщо ти розумний, то не сидиш на роботі до ночі і не тягаєш роботу додому, а робиш це все значно швидше.
Подтяжка• сегодня в 12:50
Ответ дляЦирк на дроті
Швидше це порівняння. Якщо ви науковець то як порівняти час роботи над науковою роботою? Швидше ніж хто?