Була на першому узд , вагітність 5-6 тижнів, побачили кісту багатокамерну достатньо велику . Сказали через 2 тижні повторне узд, якщо вона збільшиться, то треба оперувати . В кого таке було , як дитина? Не постраждає. Дуже хвилююсь , перша вагітність , через еко.
Настя -b349• 31 июля 2024
У мене була 10 см 2 камерна, якщо і оперують то у 2 триместрі
Але як правило вона розсмоктується сама , просто треба контролювати
Настя -b349• 31 июля 2024
Доречі вона у мене теж на початку збільшувалася а потім почала зменшуватися
Весела бджілка• 31 июля 2024
У мене була, і під час вагітності зменшилась і під час годування груддю ще зменшилась.