Гребеник Максим Анатолійович
Кожен Ваш голос важливий.
Подання від командування є.
Максим робив можливе і навіть неможливе для нашої перемоги,на жаль на щиті.
Вділіть хвилинку для Героя,він за нас життя віддав,за свою Україну
Кожен Ваш голос важливий.
Подання від командування є.
Ответ дляLudaSHS
Что скажете про развитие темы с Червинским? Я еще раньше не понимала, при живом Свидетеле Залудном, которого не вызывают в суд, а манипулируют - были бумаги или не были, и тут таки такой ответ. И такой поворот
Скажу,що на Залужного відкрита справа в ДБР і Ермак міцно тримає все під контролем.У липні 2024 року Червінський заявив, що дозвіл на операцію із захоплення російського літака у липні 2022 року дав тодішній Головнокомандувач ЗСУ Залужний.
’Я доповів своєму керівництву. Керівництво доповіло Залужному. Залужний дав санкцію. Перша санкція була усна, щоб ми з´ясували можливість проведення такої операції’, — сказав Червінський.
Згодом, за словами Червінського, була друга, письмова, санкція, але при розформуванні частини, у якій він служив, документи були знищені.
Документи були СВІДОМО ЗНИЩЕНі
Ответ дляРеверанс
Документи були СВІДОМО ЗНИЩЕНі
Т е Залужный боится и врет, что никаких документов нет?
Ответ дляLudaSHS
Певне треба згадати,коли чоловік Ганни Скороход сказав те,що не сподобалось Ермаку,а саме про роздачу грошей депутатам у ВР в туалеті,то він після того прожив ЧОТИРИ ДНІ.
Також треба розуміти,де саме зараз ми живемо.
Коли останній раз лякали Залужного,то зразу після того загинув його заступник Чистяков від вибухового пристрою в себе вдома.Вбивцю встановили,але претензій і звинувачень нема.Значить діяв згідно наказу президента.
Ответ дляРеверанс
Документи були СВІДОМО ЗНИЩЕНі
Вместо документа можно взять живое свидетельство.
Ответ дляLudaSHS
Можна.Але з 2023 саме це президенту і не потрібно.
У справі ексрозвідника Романа Червінського слідство повинно було викликати колишнього головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного як головного свідка. Утім протягом року йому не направили жодної повістки до суду.
Про це в ефірі Радіо Свобода («Свобода Live») заявила адвокатка Червінського Людмила Куса.
«Нами було отримано рішення суду ще в червні місяці 2023 року, яким слідчого було зобов’язано такі дії вчинити (викликати Залужного – ред.) І за рік досудового розслідування слідство цих дій так і не вчинило. Головного свідка, фактично, в справі, слідство так і не викликало і не допитало», – коментує Людмила Куса.
За її словами, Залужний є одним з головних свідків у справі Червінського, адже ексрозвідника підозрюють у перевищенні службових повноважень. Натомість адвокати підозрюваного доводять, що той отримав відповідні дозволи від свого вищого керівництва.
«На момент, коли тривало досудове розслідування, фактично, Валерій Залужний ще був головнокомандувачем. Зрозумійте, у нас, як у адвокатів, доступу до генерального штабу під час війни немає... Тому всі інструменти нами були використані. Ми отримали рішення суду, яким слідчого зобов’язали вчинити таку дію. А слідчий має набагато ширше коло повноважень», – каже адвокатка.
Ответ дляРеверанс
?
Коменти цікаві
Ответ дляLudaSHS
Про шо?
Про суд пишуть всі, відео всюди
Ходять кругами. одні не знають, інші не знають,у кожного свої ролі.
Про суд пишуть всі, відео всюди
Трегубов вирішив вийняти язика з пятої точки?
Демсокира зашкварилась саме на Червінському,за нормальних їх вже ніхто не сприймає.ОПа сказала циц,всі продажні шкури осліпли і оглохли
Куса заявила, що попри зобовʼязання, слідство не направило Залужному жодної повістки зʼявитися до суду.
«Повістка, яка видається в рамках кримінального провадження слідчим свідку, вона є обов’язковою для виконання кожною особою в цій державі. Від президента до звичайної, вибачте, людини. Але слідство так і не виконало ці всі дії», – підсумовує адвокатка.
Півтора роки пройшло,чомусь сциканули викликати Залужного до суду.Могло би бути цікаво.
Ганущак був