devica• 31 июля 2024

Добрий день,підкажіть для чайника яку страхову обрати для виїзду на 2-3 тижні

Дівчата порадьте.планую поїздку з дитиною у Німеччину у гості.треба страховку,це буде моя перша самостійна подорож.і що робити з грошами? Є картка приват.частину грошей на картку і трохи налічкою? Як краще розраховуватись там у крамницях?наперед дякую всім
Солодкий лімон• 31 июля 2024
Я обрала вусо. Страховка близько 170 грн. 30 днів протягом року. Купувати треба в офісі, на сайті такий сп не показує)
Карткою можна розрахуватись всюди)
nnnnika• 31 июля 2024
Я останні брала в ПЗУ через додаток хотлайн фінанс
автор devica • 31 июля 2024
Дякую
rainbow2018• 31 июля 2024
Будь-яку на Хотлайн фінанс, але в описі шукайте таку, щоби не було франшизи.
Готівку треба мати із собою чисто номінально. Наприклад 50 євро по 5 та 10. Українські картки приймаються скрізь.
автор devica • 31 июля 2024
Дякую вам