Фрекен бок• 31 июля 2024

ДУЖЕ делікатне питання,заздалегідь перепрошую((

Сину 7 років, 3 добу не може сходити по великому. Вже і бурячок відварювала, і дуфалак - не може і все((
Клізма? Вугілля? Підкажіть будь ласка і перепрошую за делікатне питання ..
ГоловнаЯ• 31 июля 2024
глицериновая свечка
и давайте больше пить

Оксана -1f11• 31 июля 2024
Свічки з гліцерину
автор Фрекен бок • 31 июля 2024
Дякую
Спускатись буду знов в аптеку, добре що внизу цілодобова є …
ГоловнаЯ• 31 июля 2024
Ответ дляФрекен бок
Дякую
а где вы живете?
автор Фрекен бок • 31 июля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
а где вы живете?
Львів
В нашому жк є цілодобова аптека внизу
Грабля• 31 июля 2024
Магній оксид
ГоловнаЯ• 31 июля 2024
Ответ дляФрекен бок
Львів
В нашому жк є цілодобова аптека внизу
супер, когда аптеки круглосуточные это нереально круто. Уже и забыла как это (Киев)

Король дивана• 31 июля 2024
Мікроклізма мікролакс або гліцеринові свічки + багато пити води
Злюсь до кипіння• 31 июля 2024
Хорошо ест? Может там и какать не чем, 3 дея, то ж не неделя
Я такая - жду трамвая• 31 июля 2024
Купіть Макрогол, випити. Головне велика кількість рідини. Робіть йому круговий масаж животик за часовою стрілкою. Вранці теплий відвар трав і масажик. Або сніданок з жирами, не суто вуглеводний
автор Фрекен бок • 31 июля 2024
Ответ дляКороль дивана
Дякую
автор Фрекен бок • 31 июля 2024
Ответ дляОксана -1f11
Свічки з гліцерину
Дякую
автор Фрекен бок • 31 июля 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Дякую дуже
Не їм після шостої• 31 июля 2024
Спросите в аптеке мягкое слабительное для ребёнка
Fashion_besties• 31 июля 2024
Чернослив (а лучше мягкие спелые сливы) и киви включите в рацион.
Утром за 30 - 60 минут до еды стакан воды с лимонным соком каждый день
задумчивая мордочка• 31 июля 2024
моїй допомогла чайна ложка свіжого морквяного соку натще. запивали теплою водою
Пожмаковна• 31 июля 2024
Ответ дляФрекен бок
Львів
В нашому жк є цілодобова аптека внизу
У Львові нема ком години? Чи тема для срача (в іншому розумінні цього слова?)
автор Фрекен бок • 31 июля 2024
Ответ дляПожмаковна
Є комендантська година, але цілодобова аптека є в нашому жк
Що за дебілізм ви пишите?
автор Фрекен бок • 31 июля 2024
Ответ дляПожмаковна
Є ще питання?

Мамкиня доця• 31 июля 2024
Микроклизма ’Норгалакс’, действует местно, не нужно лишнего пить.
Вишиванка• 31 июля 2024
С утра теплой воды натощак
И да, желчегонный завтрак

Ну слушайте, 3й день ну не смертельно
Овощное пюре с олией, фрукты. Слива , персик,.
Налогообложу• 31 июля 2024
Свічка гліцеринова ДЛЯ ДІТЕЙ
Катруся 777• 31 июля 2024
Зараз теж раджу гліцеринову свічку, дитячу, вона сама безпечна (але не всім допомагає, нажаль).. а от на майбутнє - в кожного свій продукт, який допомагає в цьому ділі. Я коли вагітна була то взагалі треш був, ніякі чорносливи, кефіри, ківі і т.д. не допомагали. А от лохина, багато лохини, або чорниці - і все налагоджувалося, поки їла. І лате))) Буряк до речі теж мені нічоготне давав ... І да, правильно пишуть - більше води пити. Якщо мало води кал ще буде сухим і може травмувати дитину, тоді боляче взагалі буде ходити в туалет і буде боятися навіть це робити.
Карамбулкул• 31 июля 2024
Вода ’Донат’, послаблює супер, але пити її не залпом, є норма, почитайте. З нею кожен день буде випорожнення і легкість
Рубаю олівлє• 31 июля 2024
Ответ дляПожмаковна
Вы прикалываетесь? В Киеве тоже не смотря на ком.час есть круглосуточные аптеки. Одна из них у меня в пяти минутах ходьбы. Много раз она меня выручала
жижифреймут• 31 июля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Має бути чергова по місту навіть в комендантську годину, треба дзвонити в швидку і питати. Як правило вони при великих обласних лікарнях, але є і просто
А я кумедна• 31 июля 2024
Глицериновая свеча 5 минут и красота) еще и безопасна
Комаровский советовал лет 15 назад, когда еще человеком был
Розбещена цяточка• 31 июля 2024
Боже самая житейская ситуация. Прям обрыгались все от темы, ага.
Рубаю олівлє• 31 июля 2024
Ответ дляFashion_besties
Утром стакан воды комнатной температуры отлично для всех, а вот с лимоном нужно быть осторожнее. Не у всех кислотность позволяет такое
жижифреймут• 31 июля 2024
Ответ дляПожмаковна
У франківську є ком година, і аптека цілодобова є.
Навіть в маленькому Трускавці є, ми дзвонили в 103 то нам підказали де.