Уравнобешенная• 01 августа 2024
Інтимна проблема,можливо хто стикався допоможіть вирішити
Пару місяців почала помічати підтікання сечі,яке я не відчуваю,просто постійно вологі штани.Не знаю що робити з цим,мені навіть 30 немає,всі аналізи без відхилень
Уравнобешенная
• 01 августа 2024
Ответ дляГейТуда
В мене немає ознак нейрогенного сечового
Уравнобешенная
• 01 августа 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Рожали?
Консультация гинеколога и уролога.
Ні,раптово почалось
ЯНаПэПэ• 01 августа 2024
Слабкість тазового дна ймовірна - до уролога та гінеколога, порадниця Вам не поможе
Да Щас же• 01 августа 2024
Може то піт? Як раз пару місяців - це літо, жарко. Вагу набирали? В мене теж стала бути мокра білизна і це через піт.