pogorelko77• 01 августа 2024

Кассир в територии минимальных цен

Хочу устроиться на работу касиром в територию минимальных цен на левом берегу
Кто работал или работает, поделитесь мнением . Стоит ли идти и недостачи с сотрудников снимают?
Sicillia• 01 августа 2024
В мене там працює знайома hr. Один з найкращих hr за все моє життя. Дуже людське та адекватне ставлення. Розказала би одну історії позитивну про Територію. Але без аноніму не стану) не хочу, щоб мене взнали. По тому, що я чула і бачила, то вони адекватні

123-08df• 01 августа 2024
жаааааах, а не робота, та ще в Києві? ну ви шо
у вас освіти нема чи шо?
123-08df• 01 августа 2024
недостачі з каси на вас
крадіжки на вас
контроль як в тюрязі
ішачити 24/7
та ну
автор pogorelko77 • 01 августа 2024
Ответ для123-08df
недостачі з каси на вас
крадіжки на вас
контроль як в тюрязі
ішачити 24/7
та ну
Графік 3/2 з 9:30-21:00