Українська Мрія• 01 августа 2024

Куди діти старі номери з авто при купівлі через Дію

Не знайшла ніде інформації куди діти старі номери з авто. Я купила через Дію машину, переоформила і замовила собі нові номери, а куди подіти старі не знаю. Викинути просто чи може треба здати кудись?
Підкажіть, будь ласка, хто стикався вже з цим.
Потішаюся• 01 августа 2024
Валяются в гараже)

Однозначно• 01 августа 2024
підкажіть будь ласка, через Дію без проблем все пройшло? Хочу свое авто продати через Дію, бо я за кордоном, але покупці бояться.
автор Українська Мрія • 01 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Супер. Дуже зручно, швидко. Тільки домовтесь на якому етапі вам передадуть гроші. Я у знайомих купувала, то з цим проблем не було. За 15 хвилин оформили, обрала собі номери які хотіла, сьогодні отримаю нові номери і техпаспорт на укрпошті
Однозначно• 01 августа 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
дякую