Бяки-козяки• 01 августа 2024
Дівчата, чи хтось працює в Пенсійному в Києві?
Як взагалі там? Варто там працювати? Що дає держслужба?
Проня_Прокоповна• 01 августа 2024
Нервный тик под глазом даст вам пенсионный фонд,если пойдёте туда работать простым инспектором( или как они там сейчас называются)
Заела_пластинка• 01 августа 2024
Разве туда берут с улицы? Все чьи-то родственники, во всяком случае в головном офисе, и штат только множится.
Бяки-козяки
• 01 августа 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ясно, спасибо))
Бяки-козяки
• 01 августа 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Не знаю, берут ли с улицы, но вакансии есть на сайтах, при чем не мало вакансий
Бяки-козяки
• 01 августа 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Хотя, где сейчас у нас не заработаешь нервный тик? )))
Губи з філером• 01 августа 2024
Ответ дляБяки-козяки
пробуйте. я на госслужбе 20 лет. пока одни плюшки. отпуск минимальній 30 дней. вот,отгуляла
Бяки-козяки
• 01 августа 2024
Ответ дляГуби з філером
Вы щось знаєто про роботу там? Не хотілося б витрачати час, якщо там дійсно винос мозгу
Бяки-козяки
• 01 августа 2024
Ответ дляГуби з філером
Смущает зарплата, указанная на сайте... 11 т. с чем-то... я разведена, нет мужа, который бы меня обеспечивал, а я бы платья выгуливала на работе )) реально не представляю, как прожить на эту зп... Или фактически там выше зп? Должность обычная, не руководитель
Губи з філером• 01 августа 2024
Ответ дляБяки-козяки
а вам ніхто не скаже.ви така наївна....це залежить від начальника безпосереднього. в мене чудовий начальник і раніше були хороші,а в інших департаментах змії сидять і відпустку по 2 тижні вигризати треба. треба спілкуватися безпосердньо з нач.відділу,бачити його.ось тоді зрозуміло. навіть в найкращому міністерстві можна потрапити до начальника самодура
Ноунэйм• 01 августа 2024
Я пішла в червні, працювала 1,5 роки, я йшла туди з центру зайнятості, зарплата 12.600, справ багато, носили мішки зі справами, похер що я 50 кг і мішок 15, якщо лизати керівникам, то буде зарплата 15.000, робота відповідальна куча нервів і все. Зараз дуже багато людей звільняється звідти.
Губи з філером• 01 августа 2024
Ответ дляБяки-козяки
це мала зп.зараз нова оплата праці держслужби. шукайте інші установи,міністерства(мінфін,мінекономіки, мін*юст, держаудитслужба,податкова,митна). скрізь є вакансії. зараз середній оклад по міністрествах 22500.це тільки оклад. а ще 30% премії і 30% надбавки за вислугу(якщо вона є). в мене на моїй роботі оклад 22550. уся зп виходить 30 тис. зараз знайшла краще. переходжу в іншу установу по переводу(коли ти держслужба,то тебе охочіше візьмуть як тих хто поняття не має що це).йду на оклад 29900 ( зп виходить 43 тис).
я б у Пенсійний не йшла
Губи з філером• 01 августа 2024
Ответ дляБяки-козяки
11 тіс це оклад тільки.але це мало
Бяки-козяки
• 01 августа 2024
Ответ дляГуби з філером
я б у Пенсійний не йшла
Дякую!
Бяки-козяки
• 01 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
Дякую!
Сама вумна тутички• 01 августа 2024
Пенсійний не раджу. Маю знайомих що там працюють і колега моя, прийшла з пенсійного . Колега говорить що найгірша її робота у пенсійному була. На мій погляд моя нинішня робота теж стресова,але вона говорить що після пенсійного тут курорт. Проходять люди і весь негатив на тебе.
Сама вумна тутички• 01 августа 2024
Взагалі робота з людьми важка,а з пенсіонерами більшість з яких виживають на мізерну пенсію то дуже важко