Ондатрова шуба• 02 августа 2024
Хто працював на Wacom Cintiq?
Хочу перейти з Intuos Pro, відпрацював у мене 14 років, зараз хочу перейти на планшет з екраном. Як він вам? Ціни трохи кусаються, особливо на моделі з великою робочою поверхнею. Хочу знати, чи воно того варте. Пи.си.: малюю професійно, планшет не для розваг.
Не купуйте без тестування. Вони чудові, але я, наприклад, свій продала кілька місяців тому, бо мені стало важко перемикатися між айпадом і ’настільним рішенням’. При тому з класичною емкою у мене такої проблеми не було. Я і досі ії юзаю.
Пс. Технічних нарікань не було ніяких. Відгук, чуттєвість чудові. Якщо будете брати, придивіться до перчатки.
Ондатрова шуба
• 02 августа 2024
Ответ дляTammy21
Дякую, тре десь пошукати потестити. Перчатка, нажаль, не рятує, в мене все одно мозолі на мізинці і деформація суглобів.
Ответ дляОндатрова шуба
Співчуваю вам. В мене тільки тонельн.синдром був кілька місяців і це було пекло(
Але перчатка потрібна у т.ч. щоб рука не залишала зайвих ліній/артефактів. Але якщо вам без неї ок, то ок.
Ондатрова шуба
• 02 августа 2024
Ответ дляTammy21
А, я зрозуміла, дякую. З попереднім носила перчатку через тертя об поверхню.