Викупана• 02 августа 2024
В какой день недель самый выгодный курс на покупку доллара?
по вашим наблюдениям, в какие дни курс снижается?
я вечно как соберусь покупать - так он поднимается, а когда не надо - то падает
Женщинас• 02 августа 2024
Ответ дляЛепетун
Вторник 2007 года, до 6 месяца включительно
Не правильно, суббота 1998 выгоднее
Мая твая не панимать• 02 августа 2024
По дням тижня незнаю, а от по датам зазвичай на початку й в кінці місяця курс для купівлі кращий. Бо ми $ здаємо (дохід у $), то у середині місяця, особливо в районі 20 чисел найвигідніше здавати. Чи то ЗП отримують і намагаються прикупити, чи фіг його знає чому так.
Шиворот Навыворот• 02 августа 2024
Я тоже заметила, что по вторникам курс ниже, буквально копейки, но все же, жду вторника
Викупана
• 02 августа 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Хотя, на этой неделе, в среду вроде…
а що це за гарант? це мережа обмінок? де їх адреси вказані?
Шиворот Навыворот• 02 августа 2024
Ответ дляВикупана
В мене просто вони поруч з будинком знаходяться, я думаю, там якщо написати в телеграм, то вони дадуть список найближчих обмінок, я бачила в телеграмі декілька різних обмінів валют, можна перевірити і курс і де вам зручніше купити
Шиворот Навыворот• 02 августа 2024
Ответ дляВикупана
Так, мережа