Справа не лише у війні, але якось все було веселіше і простіше, сучасний світ позбавлений романтики, легкості, дуже багато чого комерціалізується, інтернет сильно попаяв людям мозок.
Mary8478580• 02 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Вони приносять комфорт, але щастя ні
Ну сложно быть счастливым когда ты себе не можешь позволить отдых, путешествия, новые впечатления, одежду, нормальную еду
Mary8478580• 02 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Ой, без путешествий і відпочинку за кордоном прямо нема щастя))))
Почему за кордоном? Можно подумать без денег Вы в Украине сильно отдохнёте. Мы вот сегодня приехали - были на ьазе отдыха в области 2+1, 30 тыс как не было за 5 дней.
Может конечно Вас в принципе отдых не интересует, и еда, и одежда, и образование детей и т.д
Ответ дляMary8478580
У вас ніколи не було часів, коли грошей майже не було, а ви були щасливою людиною, набагато щасливішою ніж з грошима?
Mary8478580• 02 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Разве что в студентческие годы, когда единственной проблемой было пойти погулять в парке, а на это хватало стипендии
веселаясоциопатка• 02 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Ну і що що копійки, хіба гроші роблять людину щасливими? І мої копійки мали, але жити було цікаво
Мне и сейчас интересно, молодость, карьера и семья
Anastasiya-f052• 02 августа 2024
Дуже дуже дуже дуже сумую. Аж до сліз.
До 2014 були найкращі роки.
Ще гірше від того що більше ніколи таких гарних часів не буде, а лише буде гірше. До сліз 😭
До 2014 були найкращі роки.
Anastasiya-f052• 03 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Ну може й буде добре знову, але так цікаво і як тоді звісно не буде(
😭😭😭