Кашка-маняшка• 20 апреля в 16:46
Я інфантильна людина
Не можу вирішувати елементарні питання, я боюся, з´явився страх людей, проблеми в спілкуванні.
Раніше такого не було. Після народження дитини я стала якась старанна, зашугана, постійно в страху
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 16:47
Страх зробити помилку взагалі в мене аж до паніки доводить
Анонимушка• 20 апреля в 16:47
Я теж трохи інфантильна, тому на дитину не наважусь, не потягну.
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 16:47
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Заважає жити? Йдіть до лікаря.
Я вже на АД. Не допомагає
Не гавкаю- но охраняю• 20 апреля в 16:48
Ответ дляКашка-маняшка
Я особисто не знаю людей, які не роблять помилок.
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 16:48
Ответ дляАнонимушка
Я такою не була раніше. Тому на дитину наважилася. А потім таке
Ответ дляКашка-маняшка
Я вже на АД. Не допомагає
Змінюйте препарат.
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 16:49
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Змінюйте препарат.
Хіба це допоможе?
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 16:49
Ответ дляМеряю от 0
що п*єте? яке дозування?
Есцитплопрам 10
Не гавкаю- но охраняю• 20 апреля в 16:49
Ответ дляКашка-маняшка
Хіба це допоможе?
Мені допомагає. У вас є інші варіанти?
Ксерокопия ночи• 20 апреля в 16:50
А скільки дитині? Може ви нещодавно народили і такий період багато хто проходить.
Не гавкаю- но охраняю• 20 апреля в 16:50
Робота над собою потрібна але якщо у вас дитина маленька, у вас мало часу.
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 16:50
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Мені допомагає. У вас є інші варіанти?
Вже руки на себе накласти хочу. Просто не вивожу цього стану. Десь щось не так і я в істерику впадаю
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 16:50
Ответ дляКсерокопия ночи
Не гавкаю- но охраняю• 20 апреля в 16:51
Ответ дляКашка-маняшка
До лікаря, автор. Лікаря також можна іншого пошукати
Скіфська пектораль• 20 апреля в 16:51
Я тоже.., прямо одичала( среди людей чувствую себя какой-то не такой, убогой...
Вас из близких никто не прессует, автор?
Подвійна веселка• 20 апреля в 16:51
Ответ дляКашка-маняшка
ого, тоді вам точно треба змінити препарат. Лікар в курсі що вам не допомагає?
Меряю от 0• 20 апреля в 16:51
Ответ дляКашка-маняшка
Есцитплопрам 10
змінюйте препарат. + терапія.
Виходьте із зони комфорту. Чарівна таблетка розслабить, але не буде розвивати комунікативні навички
Відкушу все що стирчить• 20 апреля в 16:51
Может терапия нужна. Ну и у всех по разному крыша на место возвращается, у меня оба раза до 2х лет ребенкиных были психические завихрения.
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 16:51
Ответ дляСкіфська пектораль
Чоловік раніше пресував весь час. Як звернулася до психіатра то не трогає з тих пір
Смешнюча• 20 апреля в 16:52
Обіймаю. Всі в декреті трохи деградують, депресують, але це пройде. Тримайтеся.
Постарайтеся себе оточити турботливими людьми (а не вимогливими)
Не гавкаю- но охраняю• 20 апреля в 16:52
Ответ дляСмешнюча
Дитині 10
Смешнюча• 20 апреля в 16:52
Ответ дляКашка-маняшка
Мама вам може допомогти?
Кашка-маняшка
• 20 апреля в 16:52
Ответ дляПодвійна веселка
Ні. Так і пью його. Просто я думала що я вже якась не така стала що навіть АД не беруть