Я Вас не боюся• 03 августа 2024
Обновился в ЦНАП, хочу и в резерв+
Обновил данные в ЦНАПе, хочу и в резерве+, чтобы QR код был для проверок, а не забрали сразу)).
Хотел узнать так кто-то делал ? Как успехи?)
Котики-муркотики• 03 августа 2024
Ответ дляМюллерная
FYI: В ЦНАПе выдают распечатку с кодом.
Цнапи вже завершили свою функцію з уточнення даних. Тепер тільки резерв чи тцк
Мюллерная• 03 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Печально. Да и вообще, вся эта тема сильно пахнет обмануловом на букву ’Н’.
Ленне-Рейма• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Оновлення в резерв немає нічого спільного з тим щоб не забрали. Це вигрузка з бази ОБЕРІГ, з якою працюють в тцк. Й в незалежності чи поставити ви резерв чи не поставити якщо ви є в Оберезі то у вас є ризик що вас заберуть
Резерв, оберіг а база з якою працюють тцк виявилися різними базами. Чоловік обновляв дані у цнапі і у резерві і у тцк. У нього бронь. Документи за неї возив в тцк особисто ще у 22 році. Ще у липні оновив дані через резерв і цнап, у цнапі деяких даних на нього немає, у резерві все ок, все вірно все добре. А тиждень тому приходить у тцк по роботі, а у місцевій базі він виявився ухилянтом. От такий шок. Довго шукали його паперову справу, знайшли, а там лежить і його бронь і помітка що зобрлньований. А у базі виписана повістка на влк і помітка що не з´явився.
Королева ганделику• 03 августа 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
У нас в цнапе для тех, у кого бронь/отсрочка, был отдельный стол с сотрудниками тцк. И такие обновлялись там. Кстати, туда и очереди почти не было.
Королева ганделику• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Резерв це взагалі не база, а застосунок який вигружає дані з бази ОБЕРІГ. Те що ви написали говорить про те що в тцк не внесли нічого в Оберіг.
У меня сын студент, не служил, только приписное, возраст до 25 лет. И в базе его тоже нет(наверное), т.к. в распечатке цнап: недостаточно данных, обратитесь в тцк . Хз почему, стоит на учёте в местном тцк три года уже. Пока не ходил выяснять.
Ответ дляКоролева ганделику
Того що тцк в базу оберіг не внесли. Тому й даних немає.
Королева ганделику• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Так они сами и не внесут, я так понимаю? Нужно обязательно за этим идти лично?
Королева ганделику• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Скоріш за все ні, краще не тягнути, зробити поки він студент й до 25 років, щоб потім не ходити до них без відстрочок
Дякую