Гжегож Бженчишчикевич• 03 августа 2024
Шумоизоляция квартиры. Стоит делать? И какая цена?
Цвірінь• 03 августа 2024
Так она же разная есть.Есть с плавающими полами.С полностью изолированными от несущих конструкций стенами и потолком.Обшивается мягкими акустическими панелями.Уменьшает полезную площадь.Зато можно играть на трубе,фортепиано,ударных,и тебя не слышно.
Это если нужна максимальная звукоизоляция.
Єдина Країна• 03 августа 2024
Ответ дляЦвірінь
Підкажіть, стосовно цих акустичних панелей. У вас такі? Дійсно воно працює?
Цвірінь• 03 августа 2024
Ответ дляЄдина Країна
Працює,але не самі панелі рятують,а весь комплекс,вся конструкція.Якщо прикрутити просто на стіну,то вони будуть поглинати лише частину звуку і вібрацій.Щоб отримати максимальний ефект,будується каркас.Весь каркас кріпиться через звукоізоляційні прокладки до стін і стелі.Потім пустота заповнюється звукопоглинаючим матеріалом,зашиваєтьмя звуковідбиваючою мембраною.І лише потім кріпляться панелі.Теж через спеціальні прокладки з піни.
Так влаштовані звукозаписуючі студії.Музиканти так влаштовують свої кімнати для репетицій вдома.
Не знаю скільки це коштує під ключ.Бувала в квартирах і будинках з такими приміщеннями.Реально,поки не відкриєш двері,майже нічого не чутно.
Форс мажор• 03 августа 2024
Думаю, ее стоит делать в любом случае, лишней не будет. Но если брать именно пол и потолок, защиту от вибрации, то это дорого очень.
Єдина Країна• 03 августа 2024
Ответ дляЦвірінь
Дуже Вам дякую за відповідь.
Попразендовна• 03 августа 2024
Дорого. У меня клиент, фирма-монополист по акустическим системам и товарам для акустики. Это не только звук, но и тепло.