Клевотница• 03 августа 2024
Лофери нечорні, ви десь бачили?
Ну і білі теж неактуально мені, шукаю на осінь щось. Чорне не ношу, тому чорні будуть занадто яскраво і недоречно
Клевотница
• 03 августа 2024
Ответ дляВесела бджілка
Всюди бачила.
Я ніде взагалі, все чоооорне. Ну й біле інколи. Ще беж, але він теж не дуже гарний, ще й на осінь
Весела бджілка• 03 августа 2024
Ответ дляКлевотница
В інтернеті є все.
Залатавая• 03 августа 2024
Вчера в Обнове (сток) видела кучу лоферов светлых в замше и коже. Цен не знаю, не смонтрела
Весела бджілка• 03 августа 2024
Аж заради цікавості забила у пошук жовті, зелені і рожеві лофери, то видало від 500грн до 5000грн. Які завгодно, навіть хутряні.