Чудовий каламбур• 04 августа 2024
Ви їли смаженого вугря? На що схожий смак?
Я тільки копчений їла, не можу уявити смак смаженого. І чи багато в ньому кісток?
Апофиозная• 04 августа 2024
Я якось і не памʼятаю чи їла копчений , але смажений в соусі унагі купую і для салатів і для ролів
Однозначная• 04 августа 2024
Як смажена риба. Кісток нема, крім хребта і ребер.
Ви в´юнів їли в дитинстві?) от воно те саме, тільки велике)
Чудовий каламбур
• 04 августа 2024
Ответ дляАпофиозная
А де смажений купуєте?)
Чудовий каламбур
• 04 августа 2024
Ответ дляОднозначная
В´юнів не їла(( Піду гуглити, що це за риба) Дякую!)
Чудовий каламбур
• 04 августа 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Роллы с ним ела. В нем нет костей практически.
Дякую!)
Млинець Мій• 04 августа 2024
Їла десь в 2008 році в кафе в Шацьку, не зовсім пам´ятаю смак, але пам´ятаю що було смачно. Їла смаженого, тушеного в сметані, але більше всього копчений сподобався, тоді навіть додому везла 7 штук в чемодані до Києва) рідним подарунки))
Чудовий каламбур
• 04 августа 2024
Ответ дляМлинець Мій
Копчений мені подобається, але побачила в серіалі смаженого в клярі і схоже сьогодні він мені буде снитись)) Дякую!)
Млинець Мій• 04 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Смачно точно буде, я чесно погано пам´ятаю смак, бо то давно було,але пам´ятаю, що сподобалось)) копченого от ще пам´ятаю смак, бо ми після того ще пару разів на Світязь їздили і завжди їх купляли і собі ’під пиво’ і додому як презенти. Як є змога десь купити чи замовити, то беріть.
Чудовий каламбур
• 04 августа 2024
Ответ дляМлинець Мій
Дякую!)
Проня_Прокоповна• 04 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякую!)
Він смачний будь який. Це делікатес
Чудовий каламбур
• 04 августа 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Він смачний будь який. Це делікатес
Дякую!)
Зараз на дієті• 06 августа 2024
Смачний,дуже люблю,але це не жирна риба, для тих хто любить щоб аж жир стікав то не сподобається,він сухий
Чудовий каламбур
• 06 августа 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Я теж не люблю жирну рибу)
Зараз на дієті• 06 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Я теж не люблю жирну рибу)
Тоді вам варто спробувати
Чудовий каламбур
• 06 августа 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Тоді вам варто спробувати
Думаю що так) дякую!