Леопардові панчохи• 04 августа 2024
Що корисного і якісного замовили з Temu?
Особливо цікавить все, для полегшення під час відключень світла.
Одяг/взуття на скільки маломірять?
Що ще корисного вигідно брали до дому?
Хваліться!
Одяг/взуття на скільки маломірять?
Що ще корисного вигідно брали до дому?
Хваліться!
КучМала• 04 августа 2024
Купальников нагреблась. Не маломерят вообще. Ещё ночнушки и пижамы брала, тоже отличные. Все в размер идёт. Освещение брала такую длинную лампу с датчиком движения, но у меня уже их несколько, на Али дороже намного было.
Снегурочко• 04 августа 2024
А скільки доставка,як правило по часу?
Я вже декілька разів збирала корзину і все ніяк не наважилася замовити
Снегурочко• 04 августа 2024
Ответ дляКоролева краси
Як ви там замовляєте? Розкажіть, будь ласка.
Я ще не замовляла. Через додаток. Скачати у плей маркеті
Приму в дар• 04 августа 2024
Ответ дляКучМала
Що за лампа?
УраганнаЯ• 04 августа 2024
Щіточки щоб чистити плитку у ванній, для котика брала ліжко, чоловік брав кроссівки літні , легкі, на відпочинок ,.не розвалились. Також резинові шльопанці. Футболки брав чоловік поло та звичайні . Деякі нормальні бавовна, а деякі синтетичні то не дуже.. Не маломірять. Собі я нічого не брала. Подруга брала кроссовки літні то задоволена . Дитині брала вихідне взуття на весілля під плаття треба було то нормальне.
Приму в дар• 04 августа 2024
Купальник, пляжну сумку і пляшку скляну з трубочкою. Ще їде, подивлюсь)
КучМала• 04 августа 2024
Ответ дляМамаБест
Таке ще їде
О, це я про таку писала. У мене кілька штук, чудові !!! Ще ледь стрічку від павер банку купувала, але не користувалась.
.Апельсинка.• 04 августа 2024
Ще така штукенці цікавить. Тільки не розумію, якщо брати рожеву, то одна шт за 246, а голубу дві шт за 246?
Приму в дар• 04 августа 2024
Ответ дляМамаБест
Нє, то просто фотка з обох боків
Королева краси• 04 августа 2024
Ответ дляСнегурочко
Потрібно ввести дані по карті і кошти списуються?
.Апельсинка.• 04 августа 2024
Ответ дляСнегурочко
А скільки доставка,як правило по часу?
Я замовила 23 липня - 03 серпня прийшло повідомлення, що посилка прийшла на міст. Наступна прийде на нову пошту. Класно, що не приходить на укр пошту, не треба в черзі стояти
куркулиха• 04 августа 2024
Ответ дляСнегурочко
А скільки доставка,як правило по часу?
До мене 2 тижні їхало. Саме неякісне в них - окуляри, брала і дорожчі, і дешевші, всі ге..
Ответ дляКучМала
Покажіть будь ласка купальник класний. А якого ви зросту, що не маломірять? Я 1,73, то малий по зросту
Я купувала всякі дрібниці для дому: полицю в ванну, тримач для одноразових рушників, органайзер на кухню, гачки що клеютьсч. Все було нормальне. А от з одягу мені підійшли тільки літні штани синтетичні, які швидко сохнуть і не треба прасувати. Ще замовляла прикольні дитячі книжки з липучками
Червона калина• 04 августа 2024
Что-то даже с приветственными скидками, выходит дороже чем на Али, электронику всякую смотрю.
МадамОхмури• 04 августа 2024
Неожиданно прекрасного качества купальники там.
Ребенку одежду, пижамы, нужно только смотреть, чтобы хлопок был, потому что обычно синтетика, аж искрится.
По мелочи вообще все там покупаю.
Соня-сонятко• 04 августа 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Интересует кроссовки. Я на Али, но те же товары что и на тему. Реально не разваливаются?
Леопардові панчохи
• 04 августа 2024
А Лего там є оригінал? І повербанки щось не знайду, лише на сонячних батареях.
Області пітьми• 04 августа 2024
Ответ дляМамаБест
Зайдіть у Копійку, там є такі
УраганнаЯ• 04 августа 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Мы живём не в Украине, я не знаю можно ли на Али заказать. На Амазоне заказываем и на этом сайте. Магазинов конечно у нас много фирменное тоже покупаем , но решили попробовать. Вот такие кроссовки для отдыха на море отличные . Так прогулка возле дома. В прошлом году adіdas купила ребёнку год проходил , не каждый день ,.в школе туфли кларкс, кроссовки ещё нормальная подошва , а дырки на насках, при чём на двух . Купили уже nike, перед этим купили тоже adіdas, но другая модель и сетка так проходил 2.5 года и в идеальном состоянии отдали в чарети , так как маленькие были. Год назад вот у нас ещё есть другие с этого сайта не развалились , сейчас ходит. Покупали в ноябре кода на море ездили. Фото не буду отправлять , не совсем чистые. Похожие как справа на фото с подошвой которая пружинит. Ребенок говорит удобные.
Соня-сонятко• 04 августа 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Я тоже первый раз в тему заказывала. Живу в Европе. Но сейчас все заказы на Али. Спасибо, буду искать типа таких кроссовки. Насчёт Адидас кроссовок, больше полгода проносила и начала подошва отходить, дырки. Кроссовки белые, а чтоб склеить, использовали клей жёлтого цвета. В результате валяются.