Рогнеда Карповна• 04 августа 2024

Вам досі не огидно спілкуватися російською?

Добрий ранок! Слава Україні!
Бачу що тут на форумі, багато порад російською мовою. Причина? Чи плануєте ви взагалі писати чи розмовляти українською мовою(і чому досі не зібралися )чи далі будете розмовляти мовою агресора?
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Я писала вже, що я завжди розмовляла українською мовою, і створювала теми російською мовою виключно через те що бачила, що тут більшість розмовляє російською, намагалась бути зрозумілою для більшості

Daria0000• 04 августа 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Мамі на зло не вдягнув шапку
’Сам шучу, сам торчу.. ’
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляDaria0000
Как вы запели, а почему тогда не противно было? Почему вы пользовались русскоязычным форумом, в то время как в Украине шла война? Заврались вы, в общем. Надоело читать эту мерзкую тему.
Не було альтернативи. Всі ми люди і всі ми помиляємось, а якщо вам мерско то можете вийти звідси
nova_mama• 04 августа 2024
Ответ дляowl62
Всесвіт просто не дозволить померти такій людині
В таке я не вірю, всі ми колись помремо.
Але чи у 70+ жити повноцінно, чи вже колір надгробку підбирати, у більшості вибір все-таки є.
Мамі моїй 72, вона працює на півставки, квіти вирощує, з подругою до театру ходить пару разів на рік.
Хоча й каже, що вже достатньо прожила і раптом ракета, то така вже доля.
Daria0000• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Ясно ) так и делаю
Атланта• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
Ви це серйозно? Не розумієте різниці між церковною мовою та державною? У католицтві все було на латині, наприклад , через це не одна війна у Європі розпочалася
Вам треба докази, що українці століттями розмовляли українською? Почитайте документи реєстрового козацтва 🤦‍♀️
Я принесла то, что мы изучали в школе и в университете. Вы если хотите спорить по существу, то не рассказывайте, что мне почитать, а приносите скрины, как я принесла. Иначе получается, что я тыкаю вас носом в факты, а вы мне предлагаете верить вам на слово. Украиномовные советчицы уже отрицают даже то, что мы по истории учили. Уже оказывается я должна не своим глазам поверить и не конкретным фактам, а вашему навязчивому, ни чем не подкрепленному желанию внушить мне, что украинский язык был раньше и он главнее. Так украинский от слова Украина, а русский-от слова Русь. Вопросики, кто старше? Русь или Украина?
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляНезламна
Я мала на увазі глобально. Їхній невмирущий інтерес до України. Ну і без цього часто поведінка руських за кордоном не сприяє бажанню з ними асоціюватися
Их интерес состоит в геополитике,а не в разговорах с нами без переводчика

Did Panas• 04 августа 2024
На мою думку, більшість людей розмовляє ’суржиком’, тільки одні розмовляють російським суржиком, а інші - українським. Я намагаюсь розмовляти українською мовою, але скажу відверто - перевчитись важко. Я не знаю навіщо люди навчають своїх дітей російської мови, знаючи, що в Україні ця мова мертва.

У нас є переселенці з Бахмута. Коли вони переїхали 2 роки тому, то розмовляли російською мовою. Зараз вони розмовляють так, як розмовляє більшість населення нашого міста. Наскільки оточення відіграє роль.
ЧупакабраЗеБест• 04 августа 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Багато з тих хто перейшов с початку повномасштабної на українську, зараз знову перейшли на російську, цікаво чому так
я тоже такое заметила. чо так не пойму
symbol• 04 августа 2024
Ответ длясами знаете кто
Удалено администрацией...
owl62• 04 августа 2024
Ответ дляHelenny
Автор, зараз вузькощелепні Вас розірвуть, за «радной язик».
А рідним він їм став завдяки штучній русифікації. Також справжніх українців вбивали, вивозили в Сибір, а на їх місце завозили всяку шваль з кацапстану.
От і маємо…
Ох автор, як же Ви праві відносно швалі. Генетику пальцем не викулупаєш
JannyMoney• 04 августа 2024
Ответ дляД.Леся
Срач не срач...
Виїзжаєш за межі України - спілкуєшься там російською, до прикладу десь на відпочинку, і вуаля - уся русня радіє, що ти їхня рідня. Підходить і спілкується.
Супер, правда?

От і ідентифікація нації.
так надо флажками обложиться желто-синими и в вышиванке загорать, чо уж там. Ну чтоб сразу видно было идентификацию 🤣 Леся, люди на отдыхе, а не на митинге. Отстаньте.
На отдыхе все говорят на английском и никто с объятиями к чужим людям не бросается. Где вы такое видели вообще? :)
I.vetrova• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
Яку херню ви дивитесь, Україна завжди була і є мононаціональною державою, де абсолютна більшість - українці, скільки не намагались розбавити руснею і скільки б українців заради цього не вбили
Украинцев разбавить русней)))) Как можно восточных славян разбавить восточными славянам ??))) Вы еще скажите белорусов руснёй, русню украинцами)))
symbol• 04 августа 2024
Ответ дляI.vetrova
Які русня словʼяни?🤦‍♀️
Shoosha• 04 августа 2024
Буду говорить и дальше на русском. Вот это навязывание работает в противоположном направлении.
I.vetrova• 04 августа 2024
Ответ дляНайкраща
Ви не дивилися свій скрін?
Перший пункт Рідної мови: Етнічна мова
Старославянская ?
Family Fashion• 04 августа 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
Харьков. У нас в школе до 22 гола начальная была на русском, с 5 класса на украинском. НО. Это только так считалось , половина учителей на нем просто не могут говорить. Все позашкольные кружки на русском . И даже наш театр украинской песни и танца- преподавание на русском. И так везде, держава не знала цього? Всем плевать на детей , как и сейчас А сейчас русскоязычных ВПО цькують, так чем вы отличались от тех, кто травил за украинский?
Днепр, Запорожье, Харьков, Одесса, Кременчуг, Никополь и другие. До 2020-2022 в каждом районе русскоязычные школы до 11 класса. Дети изучали 2 языка - русский и украинский + 2 иностранных. Вся молодежь русскоязычная. Все кружки, секции все на русском. У нас русскоязычные города. И это личный выбор каждого как кому говорить.
И это не мы говорим на языке агрессора, а агрессор говорит на русском и присвоил себе этот язык, как присваивает себе все вокруг..
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляАтланта
Какие факты,что монах свою повесть на церковнославянском писал? Да факт,а при чем народ,который читать не умел?
И никто не знает на самом деле когда появился украинский язык или русский,но вам так хочется доказать,что он возник недавно
vlad-svs• 04 августа 2024
где блюющий смайлик, когда он так нужен?

Незламна• 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
Окей)
Карина250• 04 августа 2024
Разговариваю на русском, если украиномовным не нравится, то их проблемы
owl62• 04 августа 2024
Ответ дляД.Леся
Срач не срач...
Супер, правда?

От і ідентифікація нації.
І кацапи так злорадненько запитують, а правда, що від Києва залишились тільки руїни
KateMidina• 04 августа 2024
Ответ дляД.Леся
Срач не срач...
Супер, правда?

От і ідентифікація нації.
Вот зачем так нагло врать-то???? Что-то ко мне в других странах, где их больше всего, русня не бежит с открытыми объятиями, а наоборот, разбегаются врассыпную или стараются отсесть подальше, чтобы не мозолить мои глаза. Да, я говорю на русском, без украинского суржика. Но по моему русскому говору слышно, что Я ИЗ УКРАИНЫ!!! А русаки очень хорошо это отличают на слух
Карина250• 04 августа 2024
Ответ дляKateMidina
Да, они выкупают , что из Украины.У нас говор действительно другой
Doroteya• 04 августа 2024
Мені бридко, що україномовні вирішили, що вони Боги
Гидко, що єдиним виміром патріотичності є мова.
Ти можеш донатити, допомагати, здавати квартиру на комуналку, тягати їжу на пункти, АЛЕ якщо ти російсько мовний - ти проклятий...
А якщо ти україномовний і ти можеш бути останньою тварюкою, ти патріот, бо все, що ти зробив, - це пригнічував свій же народ.
JannyMoney• 04 августа 2024
Ответ дляД.Леся
Можливо саме так воно і виглядає
Але ж я не говорю про те, що російськомовне населення - обов´язково ’ждуни’.
Ні
Я говорю про те, що як не крути - мова важлива.
Саме її використовують у політичних ’дрязгах’.
І саме російськомовне населення рятує від нациків масковія.
каким образом рятує? ракетами в дома?
пуйло еще и против нато воюет, к которому Украина даже не присоединилась. А раньше пытались разбомбить лаборатории с радиоактивнвми птицами...
уже и ежу понятно, что идет война за территории. А повод может быть любым.
vlad-svs• 04 августа 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Дивно. Он в Німеччині всі навчилися розмовляти німецькою за пару місяців і збагатили свій німецький словниковий запас, щоб з країни не вигнали. А тут, живучи в мовному середовищі 30років, не вивчити українську мову та не збагатити словниковий запас ще треба постаратися.
Русский на украинский похож больше, чем трехмесячный немецкий беженцев на немецкий.
symbol• 04 августа 2024
Ответ дляОленёнок
Потому что умные.
Дуже дивні висновки можна зробити з вашої відповіді
Annalise• 04 августа 2024
И не надейтесь, наоборот, те, кто попытался перейти, плюнули и снова вернулись к русскому
Фернанда• 04 августа 2024
Ответ дляDoroteya