Рогнеда Карповна• 04 августа 2024

Вам досі не огидно спілкуватися російською?

Добрий ранок! Слава Україні!
Бачу що тут на форумі, багато порад російською мовою. Причина? Чи плануєте ви взагалі писати чи розмовляти українською мовою(і чому досі не зібралися )чи далі будете розмовляти мовою агресора?
Краденые абрикосы• 04 августа 2024
Ответ дляnatusja_sl
А Ви українка? Як вас ідентифікувати що не кацапка?
Да кто говорит,вы не ответили

Veronika_100k• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
Роками ніхто ні на кого не тиснув, чому ж ви досі не розмовляєте українською?
Я чудово говорила з дитинства і говорю. Де я сказала, що не володію українською мовою?
natusja_sl• 04 августа 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Да кто говорит,вы не ответили
Вам імена колег з німецького офісу назвати?))
Карина250• 04 августа 2024
Ответ дляnatusja_sl
А вы считаете, что на территории Украины много кацапов ходит? Так много, что вы прям отличить не можете ?
Я знаю только одну кацапку здесь, замужем за украинцем.Но у нее такооой говор, что за версту слышно, что кацапка
symbol• 04 августа 2024
Ответ дляVeronika_100k
А де я писала, що не володієте? Я відповідала на ваш російськомовний допис, зараз бачу, що ви пишете то українською, то російською
owl62• 04 августа 2024
Ответ дляАтланта
Они не из-за русского языка зашли, а потому что Украина подняла голову и не захотела больше быть вассалами русни путём евромайдана. Как только он понял, что потерял Украину он начал войну. А то, что они в донецкую область зашли…ну а в какую они должны были зайти, в Галицкую? Зашли туда, где ближе граница. Те люди не виноваты, что их область граничит с московией.
А почему не зашли в Черниговскую? Два часа езды и ’русский мир’ уже в Киеве
Краденые абрикосы• 04 августа 2024
Ответ дляnatusja_sl
Нет,достаточно сказать,мои коллеги проявляют неуважение и забывают о толерантности)
Если я не отличу немца,от австрийца,то они что должны делать,повязки на рукаве носить?

автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляVeronika_100k
Ваша впевненість вас знову підвела. 9-го травня особисто мені немає що святкувати. Війна це кров, горе, скалічені долі, жах і суцільний сум, а не святкування.
То ж може переглянути свої методи, раз не працюють старі, маніпулятивні і затаскані? Я вище чітко написала, який метод спрацював у дітей, по суті.
А своєю агресією і маніпуляцією ви не досягнете цілей.
Агресивність тільки від руськомовних
Лена• 04 августа 2024
Почему опрос не создали? Боитесь результатов? Они очевидны, не так ли? К чему эти вопросы задавать.. почему вам не сидится тихо.. за собой следите, не трогайте других людей.
natusja_sl• 04 августа 2024
Класний форум дя рузьких шоу))
Як бачу: ’видите шо на Украине, как притесняют рузькоязичних’ надо спасать, это наши люди.
І бидло рашистьське з червоними очима : вперед!!!
Шановні, читайте щось крім порадниці, бажано з історії, тоді може трохи буде зрозуміло звідки рузький язик в Україні...
Veronika_100k• 04 августа 2024
Ответ дляnatusja_sl
Ну тобто русифікацію можна було робити насильно, а українізацію ні, треба всіх в попу поцілувати...
Цікавий підхід з рузькою пропагандою.
Так може і про звірства русні забудемо, нашо згадувати що коли було...
Ви робите вигляд, що мене не чуєте?
Де я сказала, що ’’русифікацію можна було робити насильно, а українізацію ні, треба всіх в попу поцілувати...’’
Це ваші слова, не мої.
Я закликаю робити це з розумом, щоб не пересратися ще більше між собою. Шукати спільні цінності, а не чубитись між собою.

’’Так може і про звірства русні забудемо, нашо згадувати що коли було...’’

Ні, не забудемо. І ще не одне покоління буде знати, що відбувалось, як відбувалось, чиїми силами і якими стражданнями. Я особисто цим займатимусь по мірі можливості.
Не змішуйте зелене з гарячим.
Лена• 04 августа 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Багато з тих хто перейшов с початку повномасштабної на українську, зараз знову перейшли на російську, цікаво чому так
Потому что ломать себя не так просто да и незачем.
symbol• 04 августа 2024
Ответ дляVeronika_100k
’’Але чому ніхто не хвилювався коли заставляли розмовляти росяйською?
Коли висміювали за українську’’
Саме так і буде продовжуватись з таким підходом і надалі. Ми до другого пришестя будем згадувати хто кого і коли гнобив, замість знайти спільну мову. Знайдемо образ ще на три покоління. На жаль.
Так спільна мова у нас українська, українці говорять українською і немає ніяких проблем
owl62• 04 августа 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Интересно, чего они добились этим показушным поведением
Может у них был домашний урок украинского языка.Моя сестра тоже один день в неделю говорит с детьми на английском
Veronika_100k• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
Можливо треба було звернути увагу на суть допису?
natusja_sl• 04 августа 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Немає толерантності до чого? До рузькоязичних?
Так і в мене немає, а поваги тим паче..
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляЛена
Мені здається тут багато росіян або ждунів
Лена• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Агресивність тільки від руськомовних
А те, кто подобные темы создаёт ни разу не агрессоры, ни разу не провокаторы, ага
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляЛена
Ні

natusja_sl• 04 августа 2024
Ответ дляVeronika_100k
Ви робите вигляд, що мене не чуєте?
Це ваші слова, не мої.

Не змішуйте зелене з гарячим.
Гаразд, а як з розумом її робити?
Какая разніца і мне так комфортно?
Лена• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Не думаю. Россиянам не будет тут интересно, да и украинский они не понимают. Вы же не сидите на российских форумах. Вот и им незачем
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляЛена
Ви не розумієте для чого це росіянам?
Краденые абрикосы• 04 августа 2024
Ответ дляnatusja_sl
Так і в мене немає, а поваги тим паче..
То есть вы с немцами обсуждаете украинцев и поддакиваете?
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляЛена
Ви не хотіли би виправити росіянами з маленької літери?
Лена• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Ви не розумієте для чого це росіянам?
Я не понимаю, для чего это Вам. Не перейдут все на укр, как бы Вам того не хотелось
JannyMoney• 04 августа 2024
Ответ дляnatusja_sl
Так, є таке трохи.
Але чому ніхто не хвилювався коли заставляли розмовляти росяйською?
Коли висміювали за українську, коли мені в Києві казали : девачка, ти со Львова чи села приехала? Мене булили за укр часто, я не переходила, але є люди які прогиналися.
Ну і справді, не вивчити мову в мовному середовищі, телебачення, оточення і т.д це дійсно не від великого розуму, ну трохи різко сказано...
Потрібно просто зробити некомфортним спілкування російською це і буде м´ягкий перехід.
и это вам нужно ... зачем?
Лена• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
В смысле? Это начало предложения, после точки любое слово пишется с большой буквы. Боже, с кем я веду диалог...🤦🏻‍♀️
symbol• 04 августа 2024
Ответ дляVeronika_100k
30 років лагідної українізації і відповіді у цій темі протирічать тому, що ви написали. Люди занадто ліниві та інертні, простіше пливти за течією, ніж докладати зусиль
Знайомі вашого сина потрапили в україномовне середовище, тому і перейшли. А створювати це україномовне середовище - відповідальність кожної окремої людини, а не «не буду, потому что меня заставляют»
natusja_sl• 04 августа 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
))) Українців ні.
Тільки рузькоязичних
Краденые абрикосы• 04 августа 2024
Ответ дляnatusja_sl
))) Українців ні.
Тільки рузькоязичних
Удалено администрацией...